Hoşgeldiniz, Bugün 16.07.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

DERYA TUNA VE İBRAHİM TATLISES'İN AŞKI YENİDEN ALEVLENDİ!

DERYA TUNA VE İBRAHİM TATLISES'İN AŞKI YENİDEN ALEVLENDİ!
Habere Puan Ver : (5/10)
02 Eylül 2017, 11:45

18 senelik birliktelik sonrası yollarını ayıran İbrahim Tatlıses ile Derya Tuna'nın yıllar sonra yeniden bir araya gelmesi 'Aşk yaşıyorlar' iddialarını gündeme getirdi. İkilinin bir aydır beraber tatil yaptığı öğrenildi.

İbrahim Tatlıses’in 18 yıllık beraberlikten sonra yolunu ayırdığı Derya Tuna ile yeniden görüşmeye başladığı iddia edildi. Ayrılmış olmalarına rağmen görüşmeye devam eden hatta Tatlıses’in sahibi olduğu çiğ köfte şubelerinde yöneticilik yapan Tuna ile ünlü şarkıcı yaklaşık bir aydır birlikte vakit geçiriyor. Aşklarında adeta ikinci baharlarını yaşayan ikilinin Bodrum’daki tatillerine oğulları İdo Tatlıses de eşlik ediyor. 

YAKIN ÇEVRESİ BU DURUMDAN MUTLU

Bir dönem "İbrahim Tatlıses’le en büyük aşkı biz yaşadık" diyen Derya Tuna ile Tatlıses'in birlikte vakit geçirmesi  oğulları İdo Tatlıses kadar yakın çevresini bir hayli mutlu ettiği söylendi. 

'Tekkeyi bekleyen çorbayı içer'

Derya Tuna, 2011 yılında İbrahim Tatlıses ile Ayşegül Yıldız'ın sürpriz nikâhının ardından bağlandığı bir canlı yayında "İbrahim Tatlıses'ten bir beklentim olsaydı her gün orada olurdum. Tekkeyi bekleyen çorbayı içer. Allah mutlu etsin." ifadelerinde bulunmuştu. Tatlıses ve Yıldız'ın evliliği 2013 yılında sona ermişti.(Akşam)
 
Bu haber 3236 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.