Magazin

Demet’in o sözleri Gülben’i çok kızdırdı!

Muğla konserinde “Antalya’da bir köy okulu yaptırıyorum. Ama öyle Gülben gibi milletten para toplayarak yaptırmıyorum!” diyen popçu Demet Akalın’ın sözleri meslektaşı Gülben Ergen’i kızdırdı. Kendisi hakkında yapılan haberlere “Şaka yaptım.” diyen Akalın’a Ergen’den yanıt gecikmedi

9 Ekim’de “Sarıyaz Konserleri” kapsamında Bodrum Kalesi’nde dinleyicilerle bir araya gelen şarkıcı Demet Akalın’ın (49) sahnede meslektaşı Gülben Ergen (49) ile ilgili söylediği sözler dikkat çekmişti.

Konserde, yaptığı yardımlardan ve yakın zamanda hayata geçireceği bir projesinden bahseden Akalın, “Antalya’da bir teyzemize ev yapmıştım. Şimdi de bir köy okulu yaptırıyorum. Ama Gülben (Ergen) gibi milletten para toplayarak değil, kendi paramla yaptırıyorum!” şeklinde konuşmuştu.

Demet Akalın’ın bu sözleri Gülben Ergen’i kızdırdı. Kendisi hakkında yapılan habere “Herhalde şaka…” yorumunu yapan Akalın’a Ergen’den yanıt gecikmedi. Gülben Ergen, meslektaşına, “Şaka iki kişinin aynı anda gülmesi gereken bir durum değil mi? Derneğimizi, benim yıllardır emeğimi en iyi bilenlerdensin sen!” sözleriyle karşılık verdi.

  • 'ONLAR KONUŞTUKÇA BEN YAPMAYA DEVAM EDECEĞİM!'
    ‘ONLAR KONUŞTUKÇA BEN YAPMAYA DEVAM EDECEĞİM!’
  • KONSERDE GİYDİĞİ AYAKKABILARINI HEDİYE ETTİ
    KONSERDE GİYDİĞİ AYAKKABILARINI HEDİYE ETTİ

İlgili Haberler

Başa dön tuşu