Medya

Demet Özdemir’den Doğduğun Ev Kaderindir ekibine veda mesajı

Dizinin final çekiminden kareleri yayınlayıp tüm ekibe teşekkür etti.

Demet Özdemir final yapan “Doğduğun Ev Kaderindir” dizisinin ekibine özel bir veda mesajı paylaştı.


İşte ünlü oyuncunun o mesajı:

“Aşırııı aşırıııı sevgi , dostluk , anlayış içeriz. Hepinize binlerce kez teşekkür ederim bana ışık olan , bu projeye her bir damlasını bırakan , zorlu şartlarda her seferinde En İyisi ni yapan Canım oyun arkadaşlarım. Canım ustalarım. Gece gündüz bilmeyen rahat edelim diye en iyi iş çıksın diye kardeş olduğumuz kamera arkası ekibimiz  yıllardır çalıştığımız el ele yolculuklara göğüs gerdiğimiz cagri bayrak benim için müthiş bir yolculuktu. Ne hayat yazdın be Eylem , sesimi titrettin gözlerimi doldurdun her defasında tekrar karşılaşmayı dört gözle bekliyorum kalbine sağlık. textpistols yolun yarasında ailemize katıldığın için bu sorumluluğu aldığın ve bizi o muhteşem finale götürdüğün İÇİN çok teşekkür ederim.

Sevgili gulseren budayicioglu o güzel defterini bize açtığı için her zaman eli üzerimizde olduğu için , kendi iç dünyamada yolculuk ettirdiğiniz için size ne kadar teşekkür etsem az. Sevgili yapımcım ogm pictures her imkanı sunduğunuz için bu yolculukta bana güvendiğiniz için çok sağolun yolunuz hep açık olsun. tv8 ailesinde olmak benim için çok güzel çok eğlenceliydi bana kendimi ev sahibi gibi hissettirdiniz sevgili acun ilicali asli Cini Siz değerli seyircilerimiz sizi kızdırmış olsak da ara sıra hep kendinizi , kalbinizi ortaya koyarak yolculuğumuza ortak oldunuz beraber bir proje bir hayat bitirdik. Eveeeet…

Demet Özdemir dizinin son bölümünde gelinlik giydi.

Şimdi yeni hikayelere yeni deneyimlere herkese sağlıklı , mutluluk dolu maceralar diliyorum. Sizi çok seviyorum çok !  son kez bu akşam.”

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin final çekiminden bir kare.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu