DEMET AKALIN'DAN NURSEL ERGİN VE MURAT AKYER'İN EVLENMELERİNE TEPKİ! - Magazinn.com
Hoşgeldiniz, Bugün 18.08.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

DEMET AKALIN'DAN NURSEL ERGİN VE MURAT AKYER'İN EVLENMELERİNE TEPKİ!

DEMET AKALIN'DAN NURSEL ERGİN VE MURAT AKYER'İN EVLENMELERİNE TEPKİ!
Habere Puan Ver : (10/10)
26 Kasım 2017, 17:31

Demet Akalın'dan yeni evli çifte sert tepki geldi: 'Arkada kanserli bir bebek bırak, yuva yık! Yuh...'

'Var Mısın Yok Musun' programıyla ünlenen Nursel Ergin ile Murat Akyer çiftinin evlenmesine Demet Akalın'dan sert tepki geldi.

 

DEMET'TEN NURSEL'E 'YUVA YIKAN KADIN' SUÇLAMASI

İddialara göre Murat Akyer, ikiz çocuk sahibi olduğu eşi Kamber Odabaş'ı Lenforma tedavisi sırasında terk edip Nursel Ergin ile aşk yaşamaya başlamış, kanser tedavisi gören karısı ve çocuklarıyla ilgilenmemişti. Daha sonra Murat Akyer, yaptığı açıklamalarla iddiaları yalanlayıp tedavi süresince eşini hiç yalnız bırakmadığını iyileştikten sonra boşandığını dile getirmişti. İşte yaşanan bu olayların ardından Murat Akyer, bir süredir aşk yaşadığı Nursel Engin'le dünyaevine girdi. Demet Akalın sosyal medyada paylaştığı tweetle bu evliliğe sert tepki gösterdi. Ünlü şarkıcı;' Arkada kanserli bi bebek birak.. yuva yik! Ustune evlenirken hersey inat de!!! Yuhhh yuh! Biz de bunlara prim verelim tv na ciksinlar harbiden bize yaziklar olsun' şeklinde tweet attı.

 

Küçük bir not: Demet Akalın, tweetinde kanserli bir bebek yazmış fakat kanser tedavisi gören bebek değil Murat Akyer'in eşi kanser tedavisi gördü.
Bu haber 9073 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.