DEMET AKALIN VE ECE ERKEN’DEN ŞÜKRAN OVALI’YA DESTEK - Magazinn.com
Hoşgeldiniz, Bugün 17.08.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

DEMET AKALIN VE ECE ERKEN’DEN ŞÜKRAN OVALI’YA DESTEK

DEMET AKALIN VE ECE ERKEN’DEN ŞÜKRAN OVALI’YA DESTEK
Habere Puan Ver : (6/10)
07 Mart 2018, 21:03

Trafik kazası geçiren hamile oyuncu Şükran Ovalı’ya Demet Akalın ve Ece Erken’den destek...

Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin ve eşi Şükran Ovalı’nın duran arabaya vurduktan sonra olay yerinden kaçtıkları iddia edilmişti.

 

Hamile oyuncu Şükran Ovalı konu hakkında Instagram hesabından;

 

 “Okuduklarıma, duyduklarıma inanamıyorum. Atılan iftiradan çok doğmamış bebeğime beddua eden vicdansız insanların olduğunu görmek acıttı canımı! Dünkü olayda şanslıyım ki, yoldan geçen Yeliz Eker beni görüp durdu ve olayı onunla beraber 3 kişi daha gördü. Ve bu söylenenlerin iftira olduğuna şahit. Duran arabaya çarpan karşı taraftır. Caner’in “Abi aldın plakayı, istediğin yere git, eşim hamile, hasta, yol ver” demesine rağmen arabanın önünü kesen karşı taraftır. Kendisine asla küfür ve ya hakaret etmememize rağmen arabanın önünü kesen karşı taraftır. Koruma olduğu iddia ettiği kişiler ise olaya şahit olan insanlardır. Biz, hatalı olduğumuz olaydan kaçacak insanlar değiliz. Ama buna inanıp bana beddua eden insanları Allah’a havale ediyorum. Bu mutlu haberi verme özgürlüğümün elimden alınmasını insanların takdirine bırakıyorum” ifadelerini kullanarak açıklamalarda bulunmuştu.

 

 

DEMET AKALIN VE ECE ERKEN'DEN DESTEK MESAJI!

 

 

Demet Akalın ve Ece Erken, yeni hamile olan dostları Şükran Ovalı'ya destek mesajı gönderdi.

 

 

Instagram'dan destek mesajı gönderen Demet Akalın, "Takılma kuzum boşver, sizi bilen biliyor! Susma susma!" dedi. Ünlü sunucu Ece Erken ise, "Çok geçmiş olsun Şükran'cım Allah seni ve yavrunu kötülerden korusun" diyerek destek oldu. 

 
Bu haber 6653 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.