Medya

Çukur’un oyuncu kadrosu zenginleşiyor!

Aras Bulut İynemli, Ercan Kesal ve Erkan Kolçak Köstendil gibi oyuncuların başrolünde yer aldığı Çukur dizisi; konusu oyuncu kadrosu ve müzikleri ile 2 sezondur televizyonun en çok izlenen yapımları arasında bulunuyor. Her hafta reytinglerde yüzleri güldürmeyi başaran dizinin 3. sezonu ile seyircisinin karşısına geçtiğimiz hafta çıkmıştı. 3. sezonun 2. bölümün fragmanıyla da merak uyandıran dizinin kadrosu 3. sezonda daha da güçlenecek.


Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği dizinin ilk bölümde Salih Kalyon, Rıza Kocaoğlu’nun canlandırdığı Aliço karakterinin babası olarak diziye girmişti. Çukur’da Nur Sürer’in oynayacağı Fadik karakteri ve Meral Çetinkaya’nın can vereceği Makbule karakterinin dizinin seyrinde nasıl bir etkisi olacağı ise merak konusu oldu. Dizinin sevenleri yorumlarını sosyal medyadan sıklıkla dile getirmeye devam ediyor.

DİLAN GİTTİ, AYÇA AYŞİN GELDİ

Geçtiğimiz sezon Dilan Çiçek Deniz’in hayat verdiği Sena karakterinin senaryo gereği ölerek diziye veda etmesinin ardından Çukur’a yeni bir kadın oyuncunun katılacağı konuşulmaya başlamış ve genç oyuncu Ayça Ayşin Turan ile anlaşıldığı duyurulmuştu. Son olarak Netflix’in Hakan Muhafız dizisinde oynayan güzel oyuncu, Aras Bulut İynemli ile partner olacak.

Öte yandan diziye transfer olan bir diğer ünlü oyuncu ise Damla Sönmez olmuştu. ‘Güllerin Savaşı’, ‘Bir Aşk Hikayesi’ gibi dizilerde yer alan oyuncu, Çukur’da Baykal’ın kızı Efsun karakterine hayat veriyor.

Konusu ve oyuncu kadrosunun yanı sıra müzikleri ile dikkat çeken yapımın müzikleri ise bu sene rap’çi Mero’ya emanet olacak. ‘Olabilir’ şarkısı ve klibiyle büyük yankı uyandıran ve milyonlarca izlenme oranına ulaşan Mero, Çukur’un hikayesine renk katacak.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu