Hoşgeldiniz, Bugün 21.09.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

ÇUKUR’UN CUMALİ’Sİ BELLİ OLDU!

ÇUKUR’UN CUMALİ’Sİ BELLİ OLDU!
Habere Puan Ver : (7/10)
07 Mart 2018, 20:44

Çukur dizisinde Cumali Koçavalı’yı canlandıracak isim belli oldu…

Magazinn.com’un haberine göre, Çukur dizisine süper transfer!

 

Pazartesi akşamları Show TV’de yayınlanan Çukur, dizisindeki Cumali karakterini canlandıracak isim belli oldu.

 

Çukur dizisinde Kahraman karakterini canlandıran Mustafa Üstündağ dizinin ilk bölümünde öldürülmüştü. Koçavalı ailesinin hapisteki büyük kardeşi olan Cumali’nin kim olacağı ise henüz belli değildi. Dizide öldürülmesine rağmen ekip kadrosundan adı silinmeyen Mustafa Üstündağ, Kahraman’ın ikizi olarak Cumali karakterini de canlandıracaktı. Daha sonra Mustafa Üstündağ, yapım ekibiyle ters düşünce dizinin kadrosundan tamamen silindi. Ekip, Cumali karakterini canlandıracak oyuncu için kolları tekrar sıvadı.

 

CUMALİ KARAKTERİ BELLİ OLDU!

 

Çukur’un Cumali’sinin kim olacağı hakkında birçok dedikodu ortaya atıldı. Ancak ortaya atılan hemen hemen tüm isimler başka dizi kadrolarında yer alınca, ortaya atılan iddialar asılsız kaldı.

 

Cumali karakteri için ortaya atılan ilk isim Kenan İmirzalıoğlu olmuştu. Ancak Kenan İmirzalıoğlu, “Mehmet Bir Cihan Fatihi” dizisine başrol olarak girmesiyle bu iddialarda asılsız kaldı.

 

Çukur dizisine girecek isim belli oldu!

 

Çukur dizisinde Cumali Koçovalı’yı magazin kulislerinde ortaya atılan iddialara göre, Nejat İşler canlandıracak. Çukur’un 1. Sezon finalinde ilk kez Nejat İşler yüzünü gösterecek.

 

Emrah Komiser’in Koçova ailesinin başına açtığı belaları Cumali hapisten çıkınca temizleyecek. 1. Sezonun finalinde Emrah Komiser, Cumali tarafından öldürülecek.
Bu haber 8857 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.