Hoşgeldiniz, Bugün 16.07.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

CEYDA ATEŞ'İN KASIRGA ESARETİ!

CEYDA ATEŞ'İN KASIRGA ESARETİ!
Habere Puan Ver : (6/10)
09 Eylül 2017, 19:00

Bir süredir Buğra Toplusoy ile birliktelik yaşayan ve eğitimini sürdürmek adına Amerika'ya Toplusoy'un yanına taşınan oyuncu Ceyda Ateş, şimdilerde kasırga korkusu içinde...

Amerika’yı etkisi altına alan ve ardı ardına gelen kasırgalar orada bulunan Türklerin de büyük korku yaşamasına neden oldu. Bir süredir sevgilisi Buğra Toplusoy’la birlikte Amerika’da yaşayan Ceyda Ateş, sosyal medya hesabından kasırgayla ilgili paylaşımda bulundu.

Kendisini merak eden hayranlarına durumunun iyi olduğunu bildirmek isteyen ve bunun için hesabından bir paylaşımda bulunan Ceyda Ateş kullandığı satırlarda korkularını dile getirmekten de geri durmadı.

İşte Ceyda Ateş’in Amerika’dan paylaştığı o satırlar…

“Mutsuzdu… Kasırgayı bekliyordu. (Merak edenler, soranlar… Hepinize teşekkür ederim. Şimdilik iyiyiz fırtına pazar günü geliyor. ‘Neden bir yere gitmiyorsun?’ diye soranlar var. Uçaklar iptal ve biz Orlando’ya gidiyoruz ama oraya da geliyor. Sadece otel biraz da olsa güvenli olur diye düşündük. Pazar günü zorlu bir gün şimdiden dualarını yollayanlar için teşekkür ederim. Hepinizi kocaman seviyorum…”(Sözcü)
Bu haber 4492 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.