Hoşgeldiniz, Bugün 21.06.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

CEVABI AĞIR OLDU! CEYLAN ÇAPA'YA BABA-OĞULDAN YANIT!

CEVABI AĞIR OLDU! CEYLAN ÇAPA'YA BABA-OĞULDAN YANIT!
Habere Puan Ver : (6/10)
07 Kasım 2016, 17:15

Sosyetik güzel Ceylan Çapa İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo Tatlıses ile aşk yaşadığı haberlerini yalanlarken ki ifadeleri ortalığı karıştırdı. Hem İbrahim Tatlıses hem de İdo, Ceylan Çapa'ya ağır bir cevap verdi.

İdo Tatlıses geçen ay sosyal medya hesabından takip ettiği ve paylaşımlarını beğendiği Ceylan Çapa ile aşk yaşadığı dedikodularını yalanlamayıp "Böyle bir şey olursa ilk sizin haberiniz olur" açıklamasında bulundu.

Ceylan Çapa ise bu haberler için "1 aydır Hong Kong'daydım, İstanbul'a daha yeni döndüm. O kişiyi hayatımda görmedim. Ortak arkadaş çevremiz bile yok. İsmi neydi? İdo muydu, İbo muydu! O çocuğu inanın hiç tanımıyorum" dedi.

NEYSE BİRİLERİ DAHA DUYMUŞ OLDU

Bu sözler üzerine İdo Tatlıses, Instagram sayfasından Ceylan Çapa'ya böyle cevap verdi:

"Şükürler olsun ki İbrahim Tatlıses'in ve Derya Tuna'nın oğlu olarak gözümü açtığım hayata 1-0 önde başladım. Bu konuda mütevazilik edemicem Allah'ın yazdığı bu.! Hamdolsun ki önce Allah'ın sonra babamın sayesinde 19 yaşıma kadar maddi ve manevi olarak en güzel hayatı yaşadım. O yaştan sonrada manevi olarak ailemin gücü herzaman arkamda ve maddi olarak Rabbim'in izniyle kendi imkanlarımla yaşamaya devam ediyorum. Bu kadar özelimi kimse bilmeye bilir kabulümdür. Ailem ve benimle tanışmıyor olabilirler bu da kabulümdür. Ama duymamış olmaları??  Neyse birileri daha duymuş oldu...Bizi bilenlere ve bilmeyenlere sevgi ve saygılarımla .."Ceylan Çapa'nın bu sözlerine alınan İbrahim Tatlıses ise Instagram sayfasından ceylan avlayan bir aslan çizimi paylaşarak "Gezme CEYLAN bu dağlarda seni avlarlar" yazdı. (Hürriyet)


 
Bu haber 3037 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.