Hoşgeldiniz, Bugün 22.05.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

'CESUR VE GÜZEL'DE SÜHAN'IN ARKADAŞI ŞİRİN'İ CANLANDIRAN IRMAK ÖRNEK KİMDİR?

'CESUR VE GÜZEL'DE SÜHAN'IN ARKADAŞI ŞİRİN'İ CANLANDIRAN IRMAK ÖRNEK KİMDİR?
Habere Puan Ver : (10/10)
29 Kasım 2016, 15:18

Tuba Büyüküstün'ün tatlı arkadaşı Şirin'le ilgili merak ettikleriniz...

'Cesur Ve Güzel' dizisinde canlandırdığı Şirin karakteriyle tüm dikkatleri üzerine çeken Irmak Örnek geçmişte tiyatro oyunlarında ve bazı tv projelerinde rol aldı. Genç oyuncu sosyal medyadaki paylaşımlarıyla da sempati toplayan bir isim. Dilerseniz nam-ı diğer Şirin'i biraz daha yakından tanıyalım.

 

 

20 Ağustos 1987'de İzmir'de doğan Irmak Örnek, sinema ve dizi oyuncusudur. İzmir Ekonomi Üniversitesi Halkla İlişkiler Ve Reklamcılık bölümünden mezun olmuştur. 

 

2012’de Şehir Tiyatroları'na katıldı. Dabbe: Cin Çarpması, Veda sinema filmlerinde ve 2015 yılında ise Çağan Irmak'ın yönettiği, başrolünde Demek Akbağ'ın yer aldığı Nadide Hayat adlı sinema filminde rol aldı.

Cesur ve Güzel dizisinde Tuba Büyüküstün'ün canlandırdığı Süha'nın arkadaşı Şirin rolünde oynamaktadır. Rol yeteneğiyle sempati toplayan genç oyuncu ekranların yeni yıldızı olmaya aday olarak gösteriliyor.

Şirin, Korludağların kahyası olan Salih ve Reyhan'ın kızı, Sühan'ın ise en yakın arkadaşı, sırdaşıdır. Kemal ile nişanlıdır. Sühan’la Cesur arasındaki posta güvercini ve bu aşkın en büyük destekçisidir.
Bu haber 4418 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.