Hoşgeldiniz, Bugün 17.07.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

CEMAL HÜNAL’IN SON FİLMİ BENZERSİZ'İN TEASER AFİŞİ YAYINLANDI!

CEMAL HÜNAL’IN SON FİLMİ BENZERSİZ'İN TEASER AFİŞİ YAYINLANDI!
Habere Puan Ver : (7/10)
12 Eylül 2017, 14:42

Benzersiz filminin oyuncu kadrosu, vizyon tarihi ve konusu! Filme dair her şey bu haberde…

15 Eylül’de vizyona girecek Benzersiz adlı film şimdi de teaser afişi ile gündemde. Henüz vizyon afişi yayınlanmayan filmin iddialı teaser afişi oldukça dikkat çekici. Filmin başrol oyuncusu Cemal Hünal’ın yer aldığı afiş, filmin temasını ve iddiasını da vurguluyor. Şimdiden oldukça merak uyandıran filmin, gişede de iyi bir başarı sağlayacağı öngörülüyor.

 

Yapımcılığı Lal Sanat Yapımcılık tarafından gerçekleştirilen ve vizyon için gün sayan Benzersiz görsel içerikleriyle sosyal medyayı beslemeye hız kesmeden devam ediyor. Cemal Hünal’ın eczacı karakteriyle başrolde olduğu yapımda ona Ekin Türkmen, Ruhi Sarı, Ebru Sarıtaş, Murat Parasayar, Selahattin Taşdöğen, Yakup Yavru, Haldun Boysan ve Nilüfer Aydan eşlik ediyor.

 

Türkiye’nin ilk eczacı filmi olma unvanına sahip yapım aynı zamanda Türkiye’de kara mizah-gerilim türünün de ilk örneklerinden biri olacak. Türkiye’nin ilk eczacı filmi olmasıyla özellikle eczacıların gündeminden düşmeyen film, sinemada farklı ve yeni bir şeyler izlemek isteyen seyircinin de yüzünü güldürecek.

 

Baştan sona seyirciyi etkisi altına alacak Benzersiz 15 Eylül’de sinemaseverlerin beğenisine sunulacak ve sinema sektöründe Türkiye’de yapılmamış bir film olarak gelecek nesillere örnek niteliğinde sektördeki yerini alacak.

 
Bu haber 4297 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.