Hoşgeldiniz, Bugün 20.07.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

CEM YILMAZ GAZETECİLERİ HAŞLADI!

CEM YILMAZ GAZETECİLERİ HAŞLADI!
Habere Puan Ver : (5/10)
05 Eylül 2017, 09:30

"Arif V 216" filminin çekimlerini tamamlayıp Bodrum'daki evine tatile gelen Cem Yılmaz yenilediği teknede sevgilisi Özge Sabuncu'yu ağırladı.

Eski teknesini satıp yerine aynı isimli 'Samatya' adlı yeni bir tekne alan Cem Yılmaz'ın kısa Bodrum tatili kendisini karadan ve denizden takip eden gazeteciler yüzünden zehir oldu.

Teknenin üstünde akşam saatlerini sevgilisi ile şarap içerek geçiren Cem Yılmaz o sırada çekim yapan gazetecilere 'Yeter evinize gidin' dedi.

İlk olarak bu yaz çekimler yüzünden hiç tatil yapamadığı Mandarin sitesindeki evine gelen ve denize girmek için iskeleye inip gazetecileri denizde fark eden Cem Yılmaz teknesine yöneldi.

Orada da muhabirleri atlatamadığını fark eden Cem Yılmaz sinirlenip 'Yeter evinize gidin' deyince uzaklaşan gazetecilerin olmadığını sanıp kendisini sevgilisi ile derin sulara bıraktı.


Scooter ile denizde yüzen açığa çıkıp sevgilisi ile şakalaşan Cem Yılmaz yine botla peşinde olan gazetecileri fark edince onlarla yine tartıştı. Son çare sudan çıkıp tekneye giren Cem Yılmaz'ın tatili gergin geçti...(Cenker Tezel/Hürriyet)
Bu haber 2600 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.