CANER ERKİN : 'ESKİ EŞİM BİSKÜVİ VE SU PARASINI BİLE FATURA EDİYOR'! - Magazinn.com
Hoşgeldiniz, Bugün 16.08.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

CANER ERKİN : 'ESKİ EŞİM BİSKÜVİ VE SU PARASINI BİLE FATURA EDİYOR'!

CANER ERKİN : 'ESKİ EŞİM BİSKÜVİ VE SU PARASINI BİLE FATURA EDİYOR'!
Habere Puan Ver : (6/10)
31 Mayıs 2018, 10:51

Caner Erkin ve Asena Atalay'ın velayet davasında oğulları Çınar'ın yorumu belirleyici oldu...

Futbolcu Caner Erkin ile Asena Atalay arasındaki velayet davasında çiftin oğulları Çınar, Erkin'in yeni eşi Şükran Ovalı'yı sevdiğini, birlikte güzel zaman geçirdiklerini söyledi.
 
Davada psikolog ve sosyal hizmet uzmanlarının hazırladığı 'Sosyal İnceleme Raporu' mahkemeye ulaştı. Uzmanlar Çınar, ailesi ve öğretmenleriyle tek tek görüştü.
 
 
Raporda Asena Atalay'ın "Babasının evinde oğlumun odası bile yok" beyanına karşı Caner-Şükran Erkin çiftinin evinde en üst katta Çınar'a ait bir oda ve en alt katta oyun alanının bulunduğu bilgisi yer aldı.
 
 
Çınar, babasının yeni eşi Şükran Ovalı ile iyi ilişkilerinin olduğunu, birlikte keyifli zaman geçirdiklerini söyledi. Çınar babasıyla daha sık görüşmek ve evinde daha çok kalmak istediğini belirtti. Şükran Ovalı da eşinin düzenli bir aile hayatı olduğunu, velayetin eşine verilmesi durumunda çocukla ilgilenme ve bakım sorumluluğunu üstleneceğini söyledi.
 
Çocuğunun tüm ihtiyaçlarını karşıladığını söyleyen Caner Erkin, mahkemeye; "Eski eşim beni ilgisiz ve sorumsuz bir baba olarak göstermeye çalışıyor. Bir taraftan da sürekli bahaneler üreterek oğlumla görüşmeme engel oluyor. Bisküvi, su gibi ufak harcamaları bile fatura ediyor. Çınar için gönderdiğim parayı kendisi için harcıyor. İyi niyetimi kötüye kullanıyor." beyanında bulundu.
Bu haber 5225 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.