Medya

ÇAĞATAY ULUSOY’UN SEVENLERİ SOSYAL MEDYAYI SALLADI!

Yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy'un sevenleri gece dahi olsa sosyal medyayı salladılar.Yakışıklı oyuncunun sosyal medyadaki sevenleri doğum günü olan 23 Eylül'ün ilk dakikalarında başlattıkları ''MutluYillar CagatayUlusoy'' etiketiyle kısa sürede trend topic listesinde üst sıralara kadar yükseldiler ve gece olmasına rağmen sevdikleri oyuncu için 15 binden fazla tweet paylaşımında bulundular.


Bilindiği üzere Çağatay Ulusoy, şu günlerde Amerika'da oyunculuk eğitimi alıyor ve yakında Türkiye'ye dönüp 2018'de internette yayınlanacak olan dizi projesi için çalışmalara başlayacak.

 

ÇAĞATAY ULUSOY KİMDİR ?

23 Eylül 1990 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen Çağatay Ulusoy, 2010 yılında katıldığı Best Model Of Turkey isimli yarışmada birinci olmuştur. 

İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesinde üniversite eğitimine başlayan Çağatay Ulusoy aynı zamanda Ayla Algan'dan oyunculuk dersleri almaya başlamıştır.Ayrıca, oyuncu Vahide Perçin ve Altan Gördüm'ün sahibi olduğu sanat okulunda oyunculuk dersi almış, oyunculuk kariyerine Show TV'de 2011'de yayınlanmaya başlanmış olan "Adını Feriha Koydum" adlı dizideki Emir Sarrafoğlu karakteri ile adım atmıştır.

Diziye devam ederken 2011 yılında "Anadolu Kartalları" filminde de başrol oynamış, filmde Üsteğmen Ahmet Onur karakterini canlandırdı ve bu rolüyle de büyük beğeni toplamıştır.Çağatay Ulusoy, Star TV'de yayınlanan "Medcezir" adlı TV dizide "Yaman Koper" karakteri ile başrol oynamıştır.Yıldırım Türker’in senaryosunu yazdığı ve 25 Aralık’ta vizyona giren olan “Delibal” adlı sinema filminde “Barış” karakteri ile başrolü oynamıştır.Çağatay Ulusoy ayrıca ilk reklam filmini Türkiye piyasasında aktif satışına devam eden bir Jean firmasında gerçekleştirmiş ve 2016 yılı itibariyle o markanın yüzü olmuştur.

Çağatay Ulusoy,  son olarak geçtiğimiz sezon İçerde dizisinde Sarp karakterini canlandırmıştır ve ayrıca Altın Kelebek başta olmak üzere bir çok ödülün de sahibi olmuştur.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu