Hoşgeldiniz, Bugün 24.05.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

BURAK ÖZÇİVİT VE FAHRİYE EVCEN GİZLİCE EVLENDİ Mİ?

BURAK ÖZÇİVİT VE FAHRİYE EVCEN GİZLİCE EVLENDİ Mİ?
Habere Puan Ver : (8/10)
28 Ekim 2016, 06:30

‘Fahriye ile gizlice evlendi’ haberini yalanlayan Özçivit, akılları yine karıştırdı. Oyuncu, bir konserde eğlendiği güzel Evcen'e sürekli ‘Eşim’ diye hitap etti...

‘Gizli evlilik iddiaları alevlendi...

Takvim'den Doğan Savaş'ın haberine göre ünlü oyuncular, önceki akşam Beyoğlu'ndaki bir mekana çıkarma yaptı... Aynı zamanda başarılı bir oyuncu olan Uğur Aslan'ın Mask Live Music Club'da verdiği konsere Fahriye Evcen-Burak Özçivit ve Sinem Kobal- Kenan İmirzalıoğlu katıldı. Bergüzar Korel, Oktay Kaynarca, Melisa Aslı Pamuk ve Yavuz Bingöl'ün de hazır bulunduğu konser, geç saatlere dek sürdü.


Sesinin güzelliğiyle bilinen Evcen de bir ara sahneye çıkıp şarkı söyledi. Sahnedeki sevgilisini büyük bir dikkatle dinleyen Özçivit, gece boyu da Fahriye Evcen'in gözlerinin içine baktı. Mekanda güzel oyuncudan sürekli "Eşim" diye bahseden ve Fahriye Evcen'e de "Eşim" diye seslenen yakışıklı oyuncu, akılları yine karıştırdı.

Yaz aylarında güzel oyuncunun ailesinin isteği üzerine Evcen'le gizlice evlendiği konuşulan Özçivit, bu iddiaları yalanladı. Ancak yakışıklı oyuncunun, Fahriye Evcen'e hitap şekli yine dedikodu kazanını kaynattı.
Bu haber 3323 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.