Hoşgeldiniz, Bugün 25.04.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

BÜLENT ERSOY'DAN ÖZEL HAYATINA DAİR OLAY İTİRAF!..

BÜLENT ERSOY'DAN ÖZEL HAYATINA DAİR OLAY İTİRAF!..
Habere Puan Ver : (5/10)
21 Kasım 2016, 14:30

Sanatçı Bülent Ersoy, Edirne'de meşhur tava ciğerini yemek için gittiği restoranda çocuk hasretini dile getirdi. Yanına gelen kız çocuklarını seven Ersoy, "Eğer doğurabilseydim, kız çocuğum olsun isterdim" dedi.

Bülent Ersoy, önceki gece Gloria Park’da konser verdi.

Saat 02.00’ye kadar süren programının ardından Edirne’de kalan Ersoy, kentin meşhur tava ciğerini yemek için bir restorana gitti.

Siyah kıyafetleri ve şapkasıyla dikkat çeken Ersoy’a restoranda bulunan müşterilerde yoğun ilgi gösterdi. Yanına gelen kız çocuklarıyla yakından ilgilenen Ersoy, kendisini görüntüleyen gazetecilere dönerek, “Eğer doğurabilseydim, beceremiyorum da, olsaydı, kız çocuğum olsun isterdim” diyerek çocuk hasretini dile getirdi.

Restoranda bir süre çocukları severek sohbet eden Bülent Ersoy, 7 yıl önce Popstar yarışmasında yediği kentin meşhur tava ciğerini unutamadığını söyledi. Dünyayı gezdiğini ve yediği yemeklerden tava ciğeri tadını alamadığını kaydeden Ersoy, “Bu yediğim ciğere bayıldım. Fevkaledenin fevkinde” diye konuştu.

Böbrek rahatsızlığı nedeniyle tuzlu olup olmadığını soran Ersoy, yemeğin ardından bir süre gezinti yaptıktan sonra kentten ayrıldı. (Sözcü)


 
Bu haber 2236 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.