Hoşgeldiniz, Bugün 25.05.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

BOTOKSLU EMRAH 'AŞK VE MAVİ' İLE HARİKALAR YARATIYOR!..

BOTOKSLU EMRAH 'AŞK VE MAVİ' İLE HARİKALAR YARATIYOR!..
Habere Puan Ver : (9/10)
26 Kasım 2016, 15:57

Magazinn.com Analiz - Herkes botoksuyla dalga geçti, o sustu ve cevabını rating sonuçlarıyla verdi!

Emrah uzun süredir ekranlardan uzaktı. Kendi yönettiği sinema filmi de gişede hüsrana uğramıştı. ATV ile el sıkıştığında ise, herkesin aklında aynı soru vardı: Emrah, rating canavarına kurban gidecek mi?

 

 

Emrah'ın "Aşk ve Mavi" isimli yeni dizisinin ilk bölümü yayınlandığında yüz binlerce kişi sosyal medyada ünlü sanatçının botokslarıyla dalga geçmişti.
 Emrah botokslarıyla dalga geçenlere yanıt vermemişti ama esas cevabı rating tablosu verdi. Listelerde zirveye yerleşen "Aşk ve Mavi", başarısını 25 Kasım akşamı yayınlanan bölümüyle de sürdürdü.

 

 

"Aşk ve Mavi", 25 Kasım 2016 Cuma akşamı yayınlanan bölümüyle; totalde 8.53 rating 19.33 share ile birinci olarak kanalının yüzünü güldürdü. Dizi, AB grubunda ise zirveyi yakalayamadı ama Kiralık Aşk'ın bir sıra üstünde yer almayı başarıp 4.55 rating 10.98 share ile 4. oldu. Bakalım, Emrah'ı küllerinden yeniden doğuran dizi, özellikle total grubundaki başarısını sürdürebilecek mi? 


Reyting analizlerini her gün Magazinn.com'dan takip edebilirsiniz.25 Kasım 2016 Cuma Rating sonuçlarını görmek için tıklayın
Bu haber 6101 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.