Hoşgeldiniz, Bugün 23.09.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

BORAN KUZUM SEVENLERİ AFRİKA'DA SU KUYUSU AÇTILAR!

BORAN KUZUM SEVENLERİ AFRİKA'DA SU KUYUSU AÇTILAR!
Habere Puan Ver : (5/10)
01 Ekim 2017, 00:50

Boran Kuzum'un sevenleri doğum günü için güzel bir ilke imza attılar.

Vatanım Sensin'de canlandırdığı Leon karakteriyle özellikle genç kesimin sevdiği oyuncuların başında gelen oyuncu Boran Kuzum adına Afrika'da su kuyusu açıldı.

 

Sosyal medya üzerinden örgütlenen sevenleri geçtiğimiz aylarda düşünmüş oldukları su kuyusu açma fikrini oyuncunun doğum gününde gerçekleştirmiş oldular.Sevenlerinin topladıkları bağışlarla hem Afrika'da su kuyusu açıldı hem de ayrıca Lösev'e yardımda bulunuldu.

 

Ünlü oyuncu kendi adına açılan su kuyusunu instagram hesabından paylaşıp; '25 yaşıma binlerce güzel kalple birlikte girdim bu sene. Dünyanın en büyük ödülü bu, hiçbir zaman unutmayacağım. Yürüdüğüm yolda ne zorlukla karşılaşırsam karşılaşıyım, sizin desteğiniz ve sevginiz her zaman devam etmeme güç verdi. Siz, beni sevenler, destekleyenler, adıma açtırdığınız Afrika'daki bu su kuyusu ve LÖSEV'e yaptığınız bağışla bir sürü insanın hayatı için çok güzel şeylere vesile oldunuz. Umarım her zaman sizin bu sevginize ve temiz yüreklerinize layık olurum. Hepinizi seviyorum! Sevgiyle. • şeklinde açıklama yaparak su kuyusunda emeği geçen herkese teşekkür etti.

İŞTE O SU KUYUSU VE AÇIKLAMASI:

 
Bu haber 6710 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.