Medya

Beren Saat’li Atiye ne kadar izlendi?

Aşk-ı Memnu dizisinde canlandırdığı Beren Saat karakteri ile hafızalara kazınan Beren Saat,ekranların en çok aranan ve en çok kazanan kadın oyuncuları arasında gösteriliyor.  Ünlü oyuncu, 2015 ve 2017 yılları arasında yayınlanan Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinden sonra uzun bir süre setlerde yer almadı. Bu dönemde özel hayatı ve Kenan Doğulu ile evliliği ile sık sık gündemde olan güzel oyuncu, kariyerindeki suskunluğunu Atiye dizisi ile bozdu. Çekimlerinin geçen sezon başladığı Atiye dizisi 27 Aralık’ta Netflix’te yayınlanmaya başladı.

2. sezon çekimlerinin de tamamlandığı bilinen ve merakla beklenen dizi yayınlanır yayınlanmaz sosyal medyada en çok konuşulan konuşulan konular arasında yer aldı. İlk olarak dizide Beren Saat ve Metin Akdülger’in öpüştüğü sahneler sosyal medyada olay yarattı. Henüz iki ünlü oyuncunun öpüşme sahnesinin etkisinden çıkılamamıştı ki bu kez Melisa Şenolsun ve Metin Akdülger’in öpüşme sahnesi sosyal medyada gündeme oturdu.

4 GÜNDE EN ÇOK İZLENEN DİZİ OLDU!

Son dönemin en çok konuşulan dizilerinden olan Atiye’nin popülaritesi izlenme oranlarına da yansıdı. Öyle ki; Atiye 2019 yılında sadece 4 gün yayınlansa da Türkiye sıralamasında herkesi geçerek 2019’da Türkiye’nin en çok izlediği Netflix dizisi oldu. Atiye’den sonra ise ikinci sırada hem dünya hem de Türkiye’yi kasıp kavuran La Casa de Papel dizisi yer aldı. Üçüncü sırada The Witcher dizisi bulunurken dördüncülük ise Çağatay Ulusoy’un başrolünde olduğu Hakan Muhafız’ın oldu.

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu