Müzik

Beren Saat’in Netflix’te yayınlanan yeni projesi!

Televizyonda son olarak 2015-2017 yılları arasında yayınlanan Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde boy gösteren Beren Saat, uzun süredir ekranlardan uzak kalmıştı. Bu süreçte eşi Kenan Doğulu ile boşanacakları haberleriyle magazin manşetlerinden inmeyen güzel oyuncu, geçtiğimiz yıl ilk sezonunun çekimlerine başladığı Atiye dizi ile hayranlarının karşısına çıktı.

NETFLİX BELGESELİNİ SESLENDİRDİ!

Eşi Kenan Doğulu ile barışması ve yeni dizisinin yayınlanmaya başlamasıyla hem aşkta hem işte kazanmaya başlayan ünlü oyuncu, Atiye’den sonra Netflix’in bir başka projesinde yer aldı. Saat, Netflix’in yeni belgeseli Dünya’da Gece’yi(Night on Earth) seslendirdi. Oyuncu, belgeselin tanıtımını 4.3 milyon takipçili Instagram hesabından yayınladı. Kısa sürede yüz binlerce izlenme oranına ulaşan gönderiye yapılan bir yoruma Beren Saat’ten cevap geldi. Güzel oyuncu, takipçisine verdiği cevapla seslendirmeyi kendisinin yaptığını ifade etti.

Beren Saat, ikinci sezon çekimleri geçtiğimiz aylarda biten ve 2019’un son günlerinde Netflix’te yayınlanan Atiye dizisinde yolu Göbeklitepe’ye düşen İstanbul’lu bir ressam olan Atiye’yi canlandırdı. Büyük ses getiren projenin yayınlandığı ilk gün Beren Saat ve rol arkadaşı Metin Aldülger’in sevişme sahnesi sosyal medyada olay olmuştu. Sahnenin fotoğrafları Instagram ve Twitter’da yayınlamış ve birçok yorum almıştı. Ertesi gün ise Melisa Şenolsun ve Metin Akdülger’in sevişme sahneleri çok konuşuldu.

27 Aralık’ta yayınlanmaya başlayan Atiye, kısa sürede büyük bir başarıya imza atmıştı. Yayınlandığı ilk günden bu yana çok konuşulan Atiye, 2019 yılında sadece 4 gün yayınlanmasına rağmen Netflix sıralamasında herkesi geçerek 2019’da Türkiye’nin en çok izlediği Netflix dizisi oldu.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu