Magazin

Beren Saat ve Kenan Doğulu arasındaki ihanet iddiası hakkında ilk açıklama geldi!

Bugün 2. sayfa programında ortaya atılan iddia magazin gündeminde deprem etkisi yaratmıştı. 2019 yılının ilk aylarından bu yana boşanacakları haberleriyle gündeme gelen Beren Saat ve Kenan Doğulu çiftinden ünlü popçunun, Saat’i aldattığı iddia edilmişti.


ORTALIĞI KARIŞTIRAN İHANET İDDİASI!

2. Sayfa’nın haberine göre; Doğulu, Saat’i kendisine hayran olan ve eşi ile Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde beraber oynayan Aslı İşler ile aldattı. Güzel oyuncunun ihaneti sosyal medya üzerinden gelen bir mesajla öğrendiği de öne sürüldü. Öte yandan Beren Saat’in eşi Kenan Doğulunun doğum gününü kutlarken “Masumiyetini kaybettin” demesi daha önce de ihanet iddialarını gündeme getirmişti.

SUSKUNLUKLARI DEVAM EDİYOR!

5 yıllık evlilikleri boyunca özel hayatları hakkında konuşmaktan kaçınan ve boşanma haberleri ilk çıktığı günden beri dedikoduları net bir şekilde yalanlamayan Beren Saat ve Kenan Doğulu çifti, çıkan haberler sonrası yine sessiz kalmayı tercih etti.

“ÇIKAN HABERLER ASILSIZ!”

İhanet haberlerinde 2. kadın olarak yer alan Aslı İşler’de ise jet yalanlama geldi. Genç oyuncu konu hakkında “Bugün adımı ve fotoğraflarımı kullanarak gerçeklik payı olmayan, ‘iddia edildi’ denilerek çıkan haberler asılsızdır” açıklamasında bulundu.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu