Hoşgeldiniz, Bugün 24.06.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

BARIŞ ARDUÇ'TAN GUPSE ÖZAY'IN AYAKLARINI YERDEN KESEN SÖZLER

BARIŞ ARDUÇ'TAN GUPSE ÖZAY'IN AYAKLARINI YERDEN KESEN SÖZLER
Habere Puan Ver : (5/10)
01 Aralık 2016, 07:30

“Görümce” filminin galası önceki akşam yapıldı. Galada sevgilisi Barış Arduç bombayı patlattı: 'Gupse lider ruhlu bir kadın ve beni yönetiyor.'

Gupse Özay’ın ‘Görümce’ adlı yeni filminin seyirciyle ilk buluşması gerçekleştirildi. BKM yapımı filmin galası ünlüler geçidine döndü.

Yılmaz Erdoğan, Gupse Öz için “O sadece bir komedi oyuncusu değil, liderlik vasfı olan bir arkadaşımız. Üretiyor, yazıyor ve oynuyor.  Yani çok doğru yolda ilerliyor’’ dedi. Bunun üzerine güzel oyuncunun sevgilisi Barış Arduç da, “Evet lider karakteri vardır’’ dedi.

Gazetecilerin “Sizi Gupse Hanım mı yönetiyor?’’ sorusu üzerine de ‘’Yönetebilir, kadınların erkeği yönetmesi güzeldir’’ şeklinde cevap verdi. Gupse Özay’ın ayrı bir yeteneği olduğunu söyleyen Arduç, “Gupse’nin yeteneklerini tartışmaya gerek yok, her şey ortada. Heyecanını paylaşmak için yanındayım. Gupse her filmde büründüğü karakteri yaşayarak oynuyor. Çok büyük emek sarf ediyor. Emeğinin karşılığını fazlasıyla alacaktır’’ diyerek sevgilisine övgü dolu sözler yağdırdı.

Arduç'un sevgilisiyle ilgili bu sözleri ayrılmalarını bekleyenlere en güzel cevap olurken aşkının övgü dolu konuşması Özay'ın ayaklarını adeta yerden kesti...


 
Bu haber 4816 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.