Hoşgeldiniz, Bugün 26.09.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

BARIŞ ARDUÇ VE ELÇİN SANGU'DAN 'MUTLULUK ZAMANI' GELİYOR!

BARIŞ ARDUÇ VE ELÇİN SANGU'DAN 'MUTLULUK ZAMANI' GELİYOR!
Habere Puan Ver : (8.9/10)
29 Eylül 2017, 13:05

Başrollerini Barış Arduç, Elçin Sangu ve Cengiz Bozkurt’un paylaştığı ‘Mutluluk Zamanı' setinden ilk kareler...

Başrollerini Barış ArduçElçin Sangu ve Cengiz Bozkurt’un paylaştığı romantik komedi sinema filmi ‘Mutluluk Zamanı' setinden merakla beklenen ilk kareler basına yansıdı.

 

 

Yapımını NuLook’un yapımcılığını Muzaffer Yıldırım’ın yaptığı ‘Mutluluk Zamanı'nın yönetmen koltuğuna Şenol Sönmez otururken, senaryosu ise ünlü oyuncu Buğra Gülsoy ve Ali Erkan Ersezer'e ait.

 

Heybeliada’da gerçekleştirilen ‘Mutluluk Zamanı’ filminin çekimlerinde Ada (Elçin Sangu) ve Mert’in (Barış Arduç) gün batımına karşı romantik sahneleri dikkat çekti.

 

 

Mutluluk Zamanı, kusursuz bir hayata sahip olan Mert ve heykeltıraş Ada'nın sürpriz bir şekilde yollarının kesişmesini konu alıyor. Filmde Ada'nın ağabeyi Tarık'ı sevilen oyuncu Cengiz Bozkurt canlandırıyor. Kendisini hep kaybeden olarak gören Tarık'ın hayatı Mert'le tanıştığında beklemediği sürprizler yaşamasına neden olacak.

 

 

 10 Kasım’da seyirciyle buluşacak olan ‘Mutluluk Zamanı’ filmi hikayesi ve prodüksiyonuyla yılın merakla beklenen romantik komedi filmleri arasında yerini almaya hazırlanıyor.

 

‘Mutluluk Zamanı’ Hikaye

 

Asıl sevginin, mükemmelliyette değil kusurların içinde saklı olduğunun anlatıldığı  ‘Mutluluk Zamanı' filminde; geçmişiyle yüzleşmeden kendi 'Mükemmel' hayatını yaratan Mert (Barış Arduç) ve tüm hayatını geçmişinde yaşadıkları üzerine kuran Ada'nın (Elçin Sangu) hikayesi en romantik haliyle beyaz perdeye aktarılıyor.
Bu haber 6619 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.