Kültür ve Sanat

Baba Parası filminin galasında dikkat çeken detaylar!

Sinema sezonunun açılmasıyla merakla beklenen filmler teker teker vizyona girerken Cinayet Süsü ve Recep İvedik 6‘nın ardından yeni bir komedi filmi daha vizyona girmek için gün sayıyor. Ahmet Kural, Murat Cemcir, Devrim Yakut, Yağmur Tanrısevsin ve Rasim Öztekin‘in başrollerinde yer aldığı Baba Parası filmi 1 Ocak itibariyle sinemaseverlerle buluşacak.


Komedinin usta isimlerini buluşturan Baba Parası filminin galası önceki akşam yapıldı. Galaya oyuncular tam kadro katıldı. Baba Parası‘nın senaristi ve yönetmeni Selçuk Aydemir, gösterim öncesi filmini “Baba Parası, insanın para için kendini ne kadar bozabileceğini gösteren bir komedi.” sözleriyle anlattı. Rasim Öztekin de “İlginçtir, filmde para için bozulmayan yok” dedi.

Galaya sevgilisi Nurgül Yeşilçay ile katılan yapımcı Necati Kocabay ise “Daha önce yaptığımız işlere nazaran biraz daha aksiyonlu bir komedi filmi yaptık. Kadromuz yine güzel. Çekimler keyifli geçti, çok eğlendik” şeklinde konuştu.

Ahmet Kural, galaya evlenmeyi düşündüğü konuşulan avukat sevgilisi Çağla Gizem Çelik ile katıldı.

Filmin oyuncularında Yağmur Tanrısevsin, dünyaca ünlü bir modacının imzasını taşıyan kırmızı elbisesi ile galaya adeta damga vurdu.

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu