Müzik

Ayşe Hatun Önal, rap’çiler arasında Ezhel’i seçti!

2003 yılında çıkardığı ‘Çeksene Elini’ şarkısı ile modellikle şarkıcılığa adım atan Ayşe Hatun Önal, yıllar içerisinde çıkardığı ‘Kalbe Ben’, ‘Aslında’, ‘Olay’, ‘Çak Bi Selam’ gibi şarkılarla müzik dünyasında varlığını devam ettirmişti.

Şarkıcılığa pop müzik ile adım atan ve kendine özgü bir yorumlama şekli yakalayan Ayşe Hatun Önal, yükselişte olan rap müzik hakkında konuştu. Rap’çiler arasında Ezhel’i dinleyip beğendiğini söyleyen ünlü şarkıcı, Ezhel için “O gerçek bir ozan!” ifadelerini kullandı.

‘İmkansızım’ ve ‘Felaket’ gibi şarkılarla adını duyuran Ezhel, bir dönem şarkılarında uyuşturucuya özendirdiği iddiasıyla gözaltına alınmıştı. Rap’in önemli isimlerinden Norm Ender de Ezhel ve Ben Fero’ya diss attığı ‘Mekanın Sahibi’ şarkısında Ezhel’in şarkılarında geçen uyuşturucu ve polis ifadelerine göndermeler yapmıştı.

AYŞE HATUN, AMERİKA’DA YENİ ŞARKISI İÇİN ENERJİ DEPOLUYOR

Geçtiğimiz günlerde New York Fashion Week’te yıllar sonra podyuma çıkan Önal, eski günlerini akıllara getirmişti. Rufat İsmayil’ın defilesinde boy gösteren ünlü şarkıcı, büyük beğeni toplamıştı. Şu sıralar Amerika’da zaman geçirmeye devam eden Ayşe Hatun Önal, menajer Selim Akar’a verdiği pozlarla Türkiye’de magazin gündemine gelmeyi başarmıştı.

Günlüğü 1.500 dolar olan bir otel odasında Selim Akar’a poz veren Ayşe Hatun Önal’ın 19’uncu katta çekilen fotoğrafları sosyal medyada da büyük yankı uyandırmıştı. Ünlü şarkıcının bu pozları akıllara dünyaca ünlü yıldız Rita Ora’yı getirdi. Bornozu, saçındaki havlusu, güneş gözlüğü ve boynundaki mücevherleriyle Ora’yı andıran Önal’a bu yönde birçok yorum da yapıldı.

 

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu