Hoşgeldiniz, Bugün 22.09.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

AYLİN COŞKUN'UN 'FAKE MESAJ' OLAYINI DEMET AKALIN MI YAPTIRDI?

AYLİN COŞKUN'UN 'FAKE MESAJ' OLAYINI DEMET AKALIN MI YAPTIRDI?
Habere Puan Ver : (5/10)
27 Mart 2018, 00:34

Aylin Coşkun'un fake hesap yerine resmi hesabından kendi kendine övgü mesajı attığı öne sürülmüştü..

Aylin Çoşkun, hakkında çıkan iddiaları Demet Akalın ve Demet Akalın'ın fanlarının tezgahladığı bir oyun olduğunu söyleyerek yalanladı.

 

 

Aylin Çoşkun, "Hakkımda çıkan sahte haberlerin doğruluğuna bakmadan magazine taşıyan arkadaşlarıma bu haberlerin kaynağını dikkatle bildiriyorum! İlk yalanı yayan arkadaş! Kimin fanı birazdan geliyor! Hukuki işlemlere sevgili avulatım Yıltay Günay başlıyor... Ancak ispat olmalı bir pisliği yaparken!" diyerek kendisini savundu.

 

Daha sonra paylaşımlara devam eden Aylin Çoşkun, "Bu işler o kadar kolay değil. Maşa sevmiyorum diyorum! Tavanın maşayla işi bitince nasıl olacak? Örneklerini gördük daha önce. İkinci yayan arkadaş! Yıltay Günay ve iki saat sonra paylaştıkları bu Photoshop'u anca hazırlanan kirili oyunlarınızı hukuk önünde ödiyeceksiniz" diye açıklamalarda bulundu. 

 

 

Aylin Coşkun, "Fake hesaba geçmeyi unutup kendine övgü mesajı attı" diyen kullanıcılardan birinin Demet Akalın hayranı olduğunu öne sürerek, söz konusu kullanıcının Akalın'ı öven bir paylaşımını yayınladı.
Bu haber 6124 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.