Müzik

Ayla Çelik’ten koronavirüs tedbirlerine uygun klip!

Türk pop müziğinin en sevilen şarkı yazarı ve yorumcularından Ayla Çelik, Daha Bi’ Aşık albümünün üçüncü video klibini albümünde yer alan şarkılarından Mecbur’a çekti. Arnavutköy’deki evinin balkonunda; komşuları, ailesi ve arkadaşlarıyla çekilen klipte birbirinden renkli sahneler ekranlara yansıtıldı.


Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını sebebiyle tüm ekibin de sosyal mesafeyi maksimum derecede koruduğu klibin yönetmenliğini Fatih Ahmet Kaya üstlendi. İstanbul’un farklı semtlerinde, tamamı drone ile kaydedilen çekimler 3 günde tamamlandı. Ayla Çelik; Arnavutköy’deki evinin balkonunda komşuları, ailesi ve arkadaşlarıyla birlikte sosyal mesafeyle uyarak klipte yer aldı.

“UZAKTAN SEVMEYE MECBURUZ!”

Evlerinde çalışan, dans eden, spor yapan, bahçesinde keyifli saatler geçiren, sokak hayvanlarını besleyen arkadaşları ve ailesinin birbirinden renkli görüntülerini ekranlara taşıyan klip için Ayla Çelik, “Sevdiklerimizi korumak için uzaktan sevmeye mecburuz.” dedi.

Lübnanlı ünlü şarkıcı Ramy Ayach’ın sevilen şarkısı Mabrouk’un Türkçe adaptasyonu olan Mecbur’un Türkçe sözleri Ayla Çelik’e, müziği ise Jean Marie Riachi’ye ait. Şarkının düzenlemesi ise Okay Barış yaptı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu