Hoşgeldiniz, Bugün 24.09.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

AYDIN DOĞAN GÖZYAŞLARIYLA ÇALIŞANLARINA VEDA ETTİ

AYDIN DOĞAN GÖZYAŞLARIYLA ÇALIŞANLARINA VEDA ETTİ
Habere Puan Ver : (6/10)
06 Nisan 2018, 17:11

Aydın Doğan, Doğan Medya Grubu'nun satılmasının ardından vedalaşmak için döndü...

Aydın Doğan'ın sahibi olduğu Doğan Medya Grubu, dün resmen Demirören Medya Grubu'nun sahipliğine geçti. İmzaların atılmasının ardından bugün çalışanlarla vedalaşmak için Doğan Medya Center'a gelen Aydın Doğan ve kızları Arzuhan Doğan Yalçındağ, Vuslat Doğan Sabancı, Hanzade Doğan Boyner ve Begümhan Doğan Faralyalı duygu dolu anlar yaşadı.
 
Doğan TV Holding Yönetim Kurulu Başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ ve Hürriyet gazetesi Yönetim Kurulu Üyesi Vuslat Doğan Sabancı, çalışanlarla toplu vedalaşmanın yapıldığı salonda gözyaşlarına hakim olamadı.
 
40 yıl önce sektöre giren Doğan şu açıklamalarda bulundu:
 
"Bugün buraya vedalaşmaya geldim. Kısmet olursa Demirören ailesiyle protokolün ikinci kısmını imzalayacağız bugün. Demirören ailesi de Hürriyet'teki çalışanlarla iyi niyet çerçevesinde çalışacağını bana söyledi. Sizlerden ve haksızlık ettiklerimden helallik almaya geldim. Benden ayrılıp tazminatını kuruşuna kadar alıp gidenlerin bazıları bana haksızlık etti, iftira attı, yalan söyledi. Onlara da hakkımı helal ediyorum. 40 yıl dalgalarla boğuştum ama limana sağ salim ulaştırdım. Hakkınızı helal edin."
 
Vedalaşma sırasında konuşma yapan Hürriyet gazetesi yazarı Ertuğrul Özkök, Aydın Doğan'a teşekkürlerini iletirken gözyaşlarını tutamadı.
 
 
 
 
 
 
Bu haber 4026 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.