Magazin

Atiye’nin gala gecesine ünlü güzeller damga vurdu!

Netflix’in Hakan Muhafız’dan sonra çekimlerine başladığı ikinci Türk yapımı dizisi Atiye, uzun süredir merakla bekleniyordu. İkinci sezonunun çekimlerinin de tamamlanmasının ardından Atiye’nin 27 Aralık’ta yayınlanmaya başladığı duyurulmuştu. Beren Saat, Mehmet Günsür, Metin Akdülger ve Melisa Şenolsun gibi oyuncuların başrolünde yer aldığı dizinin galası dün akşam Beykoz Kundura Fabrikası’nda gerçekleştirildi. Galada dizinin bütün oyuncuları hazır bulundu.

Dizinin başrol oyuncuları Beren Saat ve Melisa Şenolsun, galada şıklıkları ile dikkat çekerken, galaya katılanlar da şıklık konusunda ev sahipliği yapan Atiye ekibi ile yarıştı.

Dizinin ilk bölümünün izlendiği galaya Hazar Ergüçlü, Elçin Sangu, Burcu Biricik, Ezgi Mola, Boran Kuzum, Efecan Şenolsun, Alina Boz, Pınar Deniz, Abdullah Oğuz, Muzaffer Yıldırım, Beste Kökdemir, Bihter-Selim Bayraktar, İbrahim Selim, Burcu Biricik-Emre Yetkin, Esra Değirmencioğlu, Cansu Tosun, Mehmet Kurtuluş ve Pınar Deniz’inde aralarında bulunduğu çok sayıda ünlü akın etti.

Gecenin sürprizi ise Atiye galasına özel olarak gerçekleştirdiği performansıyla Kenan Doğulu oldu. Kenan Doğulu 20 kişilik orkestrası ve kendisine eşlik eden yöresel Türk enstrümanlarından oluşan bu geceye özel şovuyla ‘Susma’ şarkısını seslendirdi.

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu