Hoşgeldiniz, Bugün 22.04.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

ATATÜRK'E HAKARET EDEN YAĞMUR AVCI'NIN SKANDAL FOTOĞRAFI VE VİDEO

ATATÜRK'E HAKARET EDEN YAĞMUR AVCI'NIN SKANDAL FOTOĞRAFI VE VİDEO
Habere Puan Ver : (10/10)
27 Kasım 2016, 21:20

Magazinn.com ÖZEL - Lezbiyen iddiası! Yağmur Avcı'nın skandal fotoğrafı ve bir videosu daha ortaya çıktı...

Zuhal Topal'ın programına çıkıp eş arayarak tanınan Yağmur Avcı'nın Atatürk'le ilgili paylaşımı büyük tepki gördü. "İzdivaç" programının takipçileri, programa katılan Yağmur isimli gelin adayının, Atatürk'e hakaret ettiğini gösteren videoyu ve çekilen bir fotoğrafı sosyal medyadan paylaştı ve tepki gösterdi.

 

Bu videonun ortaya çıkmasının ardından Star TV yönetimi, Avcı'nın programdan çıkarılmasını talimat verdi. Yönetimin bu kararı izleyicileri mutlu etti.

 

FOTOĞRAFTAKİ KADIN YAĞMUR AVCI MI?

Yağmur Avcı'nın Atatürk'e hakaret ettiği videonun ortaya çıkmasının ardından, sosyal medyada bir fotoğraf karesi sıkça paylaşılır oldu. Magazinn.com’un haberine göre söz konusu fotoğrafta Yağmur Avcı olduğu iddia edilen kadın, bir başka kadınla öpüşüyor.

 

 

Sosyal medyada "İşte Atatürk'e hakaret eden kadının lezbiyen fotoğrafı" diye paylaşılan kareyle ilgili Avcı'nın yapacağı yorum şimdiden büyük merak konusu oldu. Bakalım, Yağmur Avcı bu kare için Photoshop mu diyecek yoksa sessiz mi kalacak!..

 

ATATÜRK'E HAKARET EDEN YAĞMUR AVCI'NIN YENİ +18 VİDEOSU ORTAYA ÇIKTI

 

Yağmur Avcı'nın sosyal medyada paylaştığı bir başka videoda beğendiği iki adamla ilgili söyledikleri ve Avcı'nın adamın poposuna vurup poz vermesi yer alıyor. Adamın bacak arası üzerinden yaptığı hareketler ve Yağmur Avcı'nın anormal tepkileri sosyal medyada "Büyük skandal" olarak yorumlandı. O VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

 

ATATÜRK'E HAKARET EDEN YAĞMUR AVCI, STAR TV'DEN KOVULDU! HABER İÇİN TIKLAYIN!
Bu haber 20468 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.