Magazin

Ata Demirer ikinci kez evleniyor!

Ata Demirer 2012 yılında evlenip 2014 yılında anlaşmalı olarak boşandığı oyuncu Özge Borak ile ayrılığı sonrası 2015 yılında Borak gibi oyuncu olan Alara Bozbey ile yeni bir ilişkiye başlamıştı. Gözlerden uzak bir şekilde sürdürdükleri ilişkileri kısa sürede son bulan ikili, 2017 yılının sonlarına doğru ilişkilerine ikinci bir şans daha vermişti. Ata Demirer, 2018’in ilk dakikalarında Instagram’dan paylaştığı aile fotoğraf ile Alara Bozbey ile aşkını ilan etmişti. Çifti bu denemesi de sonuçsuz kalmış ve aynı yılın şubat ayında yollarını ayırmıştı.


İkinci ayrılık sonrası Alara Bozbey, nikah masasına oturmak istediği fakat Ata Demirer’in evlilik isteğine sıcak bakmadığı şeklinde ortaya atılan iddiaları yalanlamıştı. Ata Demirer, Alra Bozbey’den sonra yine bir oyuncu olan Aslı Turanlı’ya gönlünü kaptırmış ve bu aşk da uzun ömürlü olamamıştı.

Geçtiğimiz günlerde rahatsızlanarak BKM’de sergileyeceği Ata Demirer Gazinosu isimli gösterisini ertelemek zorunda kalan ünlü komedyen, hastane sonrası evine giriş yaparken kardeşi Cenk Demirer ve annesi Ayten Demirer’in yanı sıra Alara Bozbey ile beraber görüntülenmişti. İkilinin yeniden bir araya geldiği böylelikle ortaya çıkmıştı.

KÖY DÜĞÜNÜ YAPACAKLAR!

2018 yılındaki barışmalarında da evlenecekleri konuşulan Ata Demirer ve Alara Bozbey’in bir kez daha evlilik iddiası ortaya atıldı. İddialara göre; ünlü çift, Eyvah Eyvah filminin çekildiği Çanakkale’nin Geyikli ilçesinde köy düğünü yapacak. Demirer ve Bozbey zamanlama olarak da ilkbaharın gelmesini bekliyor.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu