Hoşgeldiniz, Bugün 23.07.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

ASLIHAN DOĞAN, ARDA TURAN’I ADIM ADIM TAKİP EDİYOR

ASLIHAN DOĞAN, ARDA TURAN’I ADIM ADIM TAKİP EDİYOR
Habere Puan Ver : (9/10)
18 Aralık 2016, 16:26

Eski sevgilisini unutmadı mı? İşte ilginç detaylar...

Eski aşıklarla ilgili ilginç gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Aslıhan Doğan, Arda Turan'dan kopamıyor. Doğan, evliliğe yanaşmayan sevgilisinin geçtiğimiz aylarda adının Didem Soydan ve Ebru Şallı'yla aşk dedikodularına karışması üzerine tüm gemileri yakmıştı. Sosyetik güzel, ünlü futbolcuyla yılan hikayesine dönen aşkını bitirse de Turan'ı sosyal medyada takibe devam ediyor. Ancak Arda Turan ise kendisini takip etmeyi bırakmayan eski aşkının aksine Doğan'ı sosyal medyada takip etmiyor.

ASLIHAN TAKİPTE

Arda Turan'la birlikteyken kendisine aldığı pahalı hediyeleri dahi ayrılık sonrası paketleyip İspanya'ya gönderen sosyetik güzelin bu denli öfkeli olmasına rağmen yıldız futbolcuyu sosyal medyada takip etmesine kimse bir anlam veremedi. Doğan'ın instagram'da sık sık bekarlığın tadını çıkardığına dair videolar paylaşan Arda Turan'ı yakın markaja alması, takipçilerinin de gözünden kaçmadı.

Doğan'ın bir takipçisi önceki gün bir paylaşımının altına "Arda seni takipten çıkarmış. Sen de bırak" diye yazdı. Doğan'ın bu hareketi "Yoksa Aslıhan'ın barışma umudu mu var?" sorusunu gündeme getirdi. (Takvim)
Bu haber 6451 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.