Hoşgeldiniz, Bugün 26.09.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

ASLI ENVER İLE AYRILIĞINDA MURAT BOZ KENDİNİ ODAYA MI KİLİTLEMİŞ?

ASLI ENVER İLE AYRILIĞINDA MURAT BOZ KENDİNİ ODAYA MI KİLİTLEMİŞ?
Habere Puan Ver : (9/10)
02 Mayıs 2018, 15:13

Murat Boz ile 2,5 yıllık sevgilisi Aslı Enver geçtiğimiz haftalarda yollarını ayırmıştı...

Aslı Enver ve Murat Boz aşkının aniden sonlanmasının nedeni bir türlü açığa kavuşmamıştı. Günaydın yazarı Bülent Cankurt konu hakkında bir yazı kaleme aldı.
 
İşte o yazı:
 
"Ünlü şarkıcı Murat Boz ile güzel oyuncu Aslı Enver'in 2.5 yıllık aşkı iki hafta önce sona ermiş ve ilişkilerini sessiz sedasız bitirdikleri için neden ayrıldıkları ve ayrılığı kimin istediği, magazin basınında gündem olmuştu. Çifte çok yakın bir kaynaktan öğrendim ki, ayrılıkları hiç de öyle sessiz sedasız olmamış.
Hatta epey gürültü kopmuş! Murat Boz ile Aslı Enver, birlikte kirada oturdukları evde yaşadıkları büyük bir kavga sonucu ayrılmış.
 
Sebebini öğrenemedim ama Murat Boz ile Aslı Enver'in Levent Loft'taki evlerinde ettikleri kavga çok gürültülü olmuş. Salondaki bağrış çığrış sırasında Aslı Enver, eline ne geçirdiyse fırlatmaya başlamış ve Murat Boz da kurtuluşu kendini odaya kilitlemekte bulmuş.
 
Enver, siniri geçtikten sonra eşyalarını toplayıp evden taşınmak istemiş. Siteye bir araç çağırmış ama site yönetimi, pazar günü taşınmanın yasak olduğunu söyleyip aracı içeri almamış. Aslı Enver, evi terk edip o akşam bir arkadaşında kalmış ve pazartesi günü de evde nesi var nesi yoksa alıp hem evi, hem de Boz'u terk etmiş."
Bu haber 5092 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.

 1111