Magazin

Aslı Bekiroğlu’na ünlü kadınlardan destek

Geçtiğimiz yıllarda sosyal medya fenomeniyken dizilerde oyunculuk yapmaya başlayan ve hatrı sayılır bir hayran kitlesi edinen Aslı Bekiroğlu’na ait olduğu iddia edilen müstehcen görüntüler gündemi alt üst etti!

HUKUKİ YOLLARA BAŞVURDU!
Aslı Bekiroğlu, kendisine bunu yapanlara dava açacağını açıklarken, meslektaşlarından da destek mesajı yağdı. Güzel oyuncunun yelefonunun hacklenerek mahrem görüntülerinin internette yayınlanması her kesimden büyük bir kitle tarafından tepkiyle karşılandı.

ÜNLÜ KADINLARDAN TAM DESTEK: YAPILAN SUÇ!
Selin Şekerci, Afra Saraçoğlu, Zeynep Bastık, Demet Özdemir, Aybüke Pusat ve Özge Gürel net bir tavır ortaya koyarak hemcinslerine yapılanları kınayan mesajlar yayınladı. Ünlü isimler, “Sosyal medyada yapılan espriler ve ifşa adı altındaki sözler mide bulandırıcı ve suçtur” görüşünde birleşti.

Aslı Bekiroğlu

YAPILAN YORUMLARA TEPKİ YAĞDI!
Bekiroğlu’nun “ifşa” başlığıyla yayınlanan kareleri Twitter’da bazı kullanıcılar tarafından espri konusu olmuş ve genç oyuncunun vücudu üzerinden nahoş yorumlar yapılmıştı. Büyük bir çoğunluk, o görüntülerin yayılması kadar yapılan yorumların da yanlış olduğu konusunda hemfikir oldu. Birçok sitede söz konusu görüntüler engellense de hala bazı sitelerde yayında olması da işin bir diğer üzücü tarafıydı. Nöbetçi mahkemeye başvuran Aslı Bekiroğlu, mahrem görüntülerini yayanlara dava açacak.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu