Hoşgeldiniz, Bugün 21.06.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

AŞK SARHOŞU ŞÜKRAN OVALI İŞİ GÜCÜ UNUTTU, KARİYERİNDE DÜŞÜYOR

AŞK SARHOŞU ŞÜKRAN OVALI İŞİ GÜCÜ UNUTTU, KARİYERİNDE DÜŞÜYOR
Habere Puan Ver : (10/10)
16 Kasım 2016, 10:30

Familya dizisi kötü gidiyor...

Çağan Irmak’ın yeni filmi “Benim Adım Feridun” için önceki gün Etiler’de özel bir gösterim düzenlendi. Beşiktaşlı Caner Erkin'le evlilik yolunda ilerleyen Şükran Ovalı, aşkını boynunda taşıyor. Geçen ay aşkının portresini koluna dövme yaptıran Erkin'in bu hamlesinden sonra gözler Ovalı'ya çevrilmişti. Güzel oyuncu, mesleğini etkilememesi için dövme yaptırmak yerine farklı bir yola başvurdu.

Güzel oyuncu, kendi ismi ve aşkı Caner Erkin'in adının baş harflerinin yazılı olduğu kolyeyle dikkat çekti. Güzel oyuncu, "Her şey çok güzel, yakında evlilik olabilir" dedi. Şükran Ovalı, "Caner bana çok güzel bir evlenme teklif etti. Ben de kabul ettim. Ailelerimiz de tanıştı" diyerek aşkı Caner Erkin'le yakın zamanda nikah masasına oturacağının sinyallerini verdi.

AŞK YOLUNDA AMA İŞLER KÖTÜ!..
Şükran Ovalı'nın aşk hayatı doludizgin devam ediyor ama ne var ki, rol aldığı 'Familya' dizisi rating listelerinde hayal kırıklığı yaşıyor. Familya, Fox TV yönetimini kara kara düşündürürken, Şükran Ovalı'nın bu başarısızlığa rağmen sürekli aşk hayatıyla gündeme gelmesi oldukça manidar!.. 
Bu haber 3298 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.