Hoşgeldiniz, Bugün 22.09.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sýcak Haberler
Serkan Güzel Serkan Güzel serkanguzel@magazinn.com
SAVAŞÇI GÖZ KORKUTTU! SURVİVOR FİNALE YÜRÜYOR! VE TÜRK MALI!

Sezon finali yapan Savaşçı, finale yürüyen Survivor ve Türk Malı farkı...

Pazar günlerine hareketlilik katan Savaşçı ve Survivor’ın önümüzdeki hafta olmayışı şüphesiz büyük bir boşluk yaratacak. Peki son Pazar yayınında kim rakibine zor anlar yaşattı?
 
FİNALE ADIM ADIM SURVİVOR FARK YARATIYOR!
 
Malum Survivor’da beklenen final günü geliyor ve aylar süren müthiş mücadelenin ardından Survivor 2017’nin 1.’si önümüzdeki birkaç gün sonra belli olacak.
 
Tabi finale adım adım yürüyen programda ciddi bir şekilde heyecan dozu artmış durumda. Kıran kırana mücadeleler, hararetli anlar ve büyük kapışmalar! İçten içe düşmanlık ve “Ben daha iyiyim” “1.lik benim hakkım” düşünceleri şüphesiz izlenebilitesi yüksek bir performansın ortaya çıkmasına neden oluyor...
 
Durum böyle olunca izleyicinin tercihi de Survivor’dan yana oluyor. Geçtiğimiz haftalara kıyasla izlenme oranlarını arttırmayı başaran Survivor, dün totalde 5.72 rating 16 share alarak 2. olurken, AB grubunda ise 6.49 rating 19 share alarak ilk sırayı kimselere bırakmamış. 
 
SAVAŞÇI YENİ SEZON İÇİN RAKİPLERİNE GÖZDAĞI VERDİ!
 
Durağan ve alternatiflerin az olduğu pazar günü için şüphesiz Savaşçı güzel bir seçenek oldu.
 
İlk bölümünden bu yana izleyeni ekranlara çekmeyi başaran dizi; sezon finali bölümüyle de beğeni topladı, bu başarısını da reytinglerine yansıtmayı başarabildi.
 
Sezon finali bölümüyle oranlarını da yükseltmeyi başarıp rakiplerine korku salan Savaçı, dün totalde 6.75 rating 19 share alarak total grubunun zirvesinde yer alıyor. AB grubunda ise 4.71 rating 14 share alarak zirvenin ensesinde yer almış. 
 
Sezon finalinde aldığı oranlarla başarısını tescilleyen ve kitlesini de genişletmeyi başaran Savaşçı; görünen o ki, yeni sezonda da zirvenin en büyük adaylarından biri olacak.
 
TÜRK MALI GÜNÜBİRLİK BİR BAŞARININ HİKAYESİ OLMADIĞINI KANITLADI!
 
Şafak Sezer ve Mehmet Ali Erbil’li Türk Malı; Star Tv’de bir başladı, pir başladı...
 
İlk haftasıyla reytinglere damgasını vuran ve zirveye oturan diziyle ilgili birçok yorum yapılmış, hatta “Önümüzdeki haftalarda dibi görür” şeklinde yorumlar almıştı. Ama öyle olmadığı ve yorumların tamamen ‘Önyargıdan ibaret’ olduğu sonuçlardan anlaşılacağı gibi bariz ortada...
 
Türk Malı dün “Zirve yarışında ben de varım” dedi ve rakiplerini korku salan yapımlar arasında yerini aldı. Her iki grupta da zirve mücadelesine ortak olan dizi şüphesiz Pazar günlerinde gülmeye doymak isteyenler için güzel bir alternarif olmaya devam edecek...
 
Serkan Güzel
Yayın Müdürü
serkan_guzel@hotmail.com
YAZARIN DİĞER YAZILARI Yazı Arşivi