Medya

Arka Sokaklar’ın kadrosu genişliyor!

Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu yapımlarından biri olan Arka Sokaklar, ilk kez 2006 yılında yayınlanmaya başlamıştı. İlk yayın tarihinden bu yana ara vermeden devam eden dizinin 14. sezonu geçtiğimiz haftalarda başladı. 13 sezondur dizide olan ve Hüsnü Komiser’in oğlu Metin karakterine hayat veren genç oyuncu Furkan Göksel, yaptığı duygusal açıklamayla Arka Sokaklar’dan ayrıldığını ifade etmişti.


TİYATROCULAR, ARKA SOKAKLAR’A KONUK OLUYOR

Uzun yıllardır ekranda olmasına rağmen hala cuma akşamlarında reyting zirvesini kimseye bırakmayan dizinin yayınlanacak yeni bölümünde konuk oyuncular da yer alacak. Diziye bu hafta Ayçe Abana ve Mesut Özkeçeci katılıyor. Tiyatro geçmişiyle bilinen ve dizilerde de yer alan Ayçe Abana’yı seyirciler Hayat Bilgisi isimli dizide Bahar öğretmen olarak tanıyor. Metin Özkeçeci ise yine Ayçe Abana gibi tiyatro kökenli bir oyuncu. İki oyuncunun hikayeyi nasıl bir seyre götüreceği ise şimdiden merak konusu oldu.

Ayçe Abana diziye Jennifer karakterine hayat veren Casandra Loveless’ın teyzesi olarak katılacak. Abana’nın dizideki adı Rebecca olacak. Metin Özkeçeci ise iş insanı Nadir Atmaca rolüne hayat verecek. Özkeceçi, sır dolu, ünlü ve zengin bir karaktere bürünecek.

Cuma akşamları saat 20’de Kanal D’de yayınlanan Arka Sokaklar’ın polisiye ve heyecan dolu hikayesini Ahmet Yurdakul, Ozan Yurdakul, Sinan Yurdakul yazıyor. Yönetmen koltuğunda Orhan Oğuz’un oturduğu fenomen haline gelen dizinin yapımı Erler Film’e yapımcılığı ise Türker İnanoğlu’na emanet.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu