Medya

Arka Sokaklar’da iki yeni sürpriz!

Temmuz 2006’da hayatımıza giren Arka Sokaklar, bugün halen ekranlarda olmaya devam ediyor. 13 sezonu geride bırakan ve Türk televizyon  tarihinin en uzun soluklu dizilerinden bir haline gelen Arka Sokaklar’ın 14’üncü sezonu önceki haftalarda başlamıştı. Cuma günleri yayınlanan dizi 14’üncü sezonunda da reyting listelerinde üst seviyelerde yer almayı başarıyor. Her hafta farklı bir heyecanla izleyicisinin karşısına çıkan diziye son haftalarda konuk oyuncu olarak Ayçe Abana ve Mesut Özkeçeci katılmıştı.


OYUNCU KADROSU GENİŞLİYOR

Arka Sokaklar’da 14 yıldır kemik kadro kalsa da diziye birçok yeni isim dahil oldu. Yıllar içerisinde birçok isim de diziden ayrıldı. Diziye gelecek bölümlerde Wilma Elles ve Mert Öcal’ın katılacağı öğrenildi.

Alman oyuncu Wilma Elles’ın ilk olarak 2008 yılında Türk Usulü isimli sinema filminde yer alarak Türk seyircisinin karşısına çıkmıştı. Elles’in Türkiye’de tanınmasını sağlayan proje ise 2013 yılında final yapan Öyle Bir Geçer Zaman Ki olmuştu. Burada canlandırdığı kötü kadın Caroline ile hafızalara kazınan Alman oyuncu, son olarak Filinta isimli dizide Anita karakterine hayat vermişti. Oyunculuğu ile Türk halkının tanıdığı Elles, özel hayatı ile de çok konuşulmuştu. Ünlü oyuncu, iş insanı Kerem Göğüş ile dini nikahla evlenmişti. İkiz bebekleri olan çift geçtiğimiz aylarda ayrılmıştı.

Best Model’ı kazandıktan sonra bir süre modellik yapan Mert Öcal, Asla Unutmam adlı dizi ile oyunculuk kariyerine başlamıştı. Son olarak Savaşçı ve İsimsizler dizilerinde oynayan yakışıklı oyuncu, bir süredir setlerden uzaktı.

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu