Magazin

Arda Turan’ın yeni aldığı evin fiyatı dudak uçuklattı!

Evlenmeden önce Şahan Gökbakar, Türkan Şoray, Engin Altan Düzyatan gibi birçok ünlü ismin oturduğu Beykoz Konakları‘nda bulunan bir villada oturan Arda Turan, Aslıhan Doğan ile evlendikten sonra da burada oturmaya devam etmişti. Çift, ilk çocukları Hamza Arda‘nın da ilk yaşını burada geçirmişti.

İkinci oğullarını kucaklarına almaya hazırlanan ünlü çift, kiracı olarak oturdukları sitede ev sahibi oldu. Arda Turan, yaklaşık 5 milyon dolara el değiştiren, sitenin en büyük villalarından biri olan 600 metrekarelik bir villayı satın aldı.

Turan çiftinin villası, sitenin en yüksek yerinde, 2 dönüm bahçe içinde yer alıyor. 5 oda 3 salondan oluşan villanın bahçesinde büyükçe bir yüzme havuzu da var. Çift, villanın dekorasyonu için bir iç mimarla anlaşmış ama koronavirüs nedeniyle çalışmalar durdu. Ancak çift, Asil Aslan dünyaya gelene kadar yeni yuvalarına geçmeyi planlıyor. Arda Turan ve Aslıhan Doğan‘ın en az 3-4 çocuk düşündükleri için sitenin en büyük villalarından birini satın aldıkları öğrenildi.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu