Hoşgeldiniz, Bugün 24.05.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

ANNE DİZİSİNİN YILDIZI CANSU DERE: ‘AFFEDİLECEK ŞEYLER DEĞİL!..'

ANNE DİZİSİNİN YILDIZI CANSU DERE: ‘AFFEDİLECEK ŞEYLER DEĞİL!..'
Habere Puan Ver : (5/10)
28 Kasım 2016, 13:38

Cansu Dere’den samimi ve içten açıklamalar…

Star TV'de yayınlanan "Anne"dizisinde "Zeynep" karakterine hayat veren Cansu Dere, birbirinden özel açıklamaları Hürriyet gazetesine yaptı. İşte Cansu Dere’nin açıklamalarından bazıları:

 

“NEYSE DENİLEBİLECEK ŞEYLER DEĞİL!..”

 

**Dizide konu edilen hikâye Türkiye’de son dönemde yaşanan kadına ve çocuğa şiddet haberleriyle çok örtüşüyor. Senaryo size neleri sorgulatıyor?


- Sorgulamak için diziye ihtiyaç duymayacağımız kadar vahşi şeyler oluyor. Örtüşmesi korkunç tabii. Affedilebilecek, “Neyse” denebilecek şeyler değil bunlar.

 

 

**‘Anne’dizisiyle (Star TV) sektöre fırtına gibi döndünüz. Yeniden o yarışın içinde olmak nasıl?


- Bir işe başlarken yarışa girmiş gibi hissetmem. Benim için iş yaparkenki duygumdur önemli olan. Çabuk karar verebilen biri değilim aslında ama çok kısa sürede oldu bu kez her şey. Biliyorsun, bu iş 2010’da, Japonya’da yapılmış ve çok beğenilmiş. Önce onu izledim. Çok etkilendim. Sonra uyarlanmış senaryosunu merak ettim, yönetmenimiz Merve Girgin’le tanıştım. Bu bir ekip işi ve burada her şey olması gerektiği gibiydi. Sonra güzel şekilde çalışmaya başladık. Ama ne zaman ki yayın tarihi belli oldu, sıra işi paylaşmaya geldi; -o zaman fark etmediğim ama şimdi anladığım- bir gerginliğin içine girdim. Sebebi reyting kaygısının dışında; yapılan bir seçimin sonucu ve sorumluluğuydu daha çok.

 

BEREN BENİM OYUN ARKADAŞIM

Hayatımda partnerler yönünden hep çok şanslı oldum, şimdi de öyleyim. Beren’le (Gökyıldız) çalıştığım için çok mutluyum. Daha önce hiç yedi yaşında biriyle böyle bir ilişkim olmamıştı. Ne güzel şeyler, ne detaylar öğreniyorum insana, çocuğa dair bir bilseniz... Oyun arkadaşım o benim. (Hürriyet-Hakan Gence)
Bu haber 4114 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.