Medya

ANNE DİZİSİ BU HAFTA YOK MU? ‘ANNE’ NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Başrollerinde Cansu Dere, Vahide Perçin ve Beren Gökyıldız’ın yer aldığı Anne bu hafta yayınlanacak mı?


 

Anne dizisininyeni bölüm fragmanını iple çeken izleyicilere kötü haber…

 

Gerek senaryosu gerekse güçlü oyunculuk performansıyla dikkatleri üzerine çeken Anne’nin 11. bölümü yerine tekrar bölümü yayınlanacak. Anne dizisinin yeni bölümü 10 Ocak Salı akşamı saat 20.00 itibariyle yayınlanacak…

 

Sevilen dizinin son bölümünde Zeynep ve Turna yeniden karşı karşıya gelmiş ancak Turna’nın yeniden ‘Melek’ olmayı seçtiğini gözler önüne seren konuşmalar, hem Zeynep’i hem ekran başındakileri üzmüştü. Finalde ise Şule ve Cengiz’in kanlar içerisindeki hali ekran başındakileri ekrana kilitlemiş, Turna’nın akıbeti merak konusu olmuştu. Ancak, yeni bölüm bekleyişi bir süre daha sürecek. Anne’nin 11. bölümü bir hafta gecikmeli ekrana gelecek. İşte, son bölümün detayları!

 

 

ANNE’NİN SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR

 

Vahide Perçin, Cansu Dere’nin uzun yıllar ayrı kaldığı annesini, Beren Gökyıldızise Dere’nin evlat edinmek istediği küçük Tuğçe’yi canlandırdığı Anne'nin yeni bölümünde; Zeynep'in başının belaya girmesini istemeyen Turna, suskunluğuna son verip Şule ile mutluluk oyunu oynamaya başladı.

 

Cengiz, Zeynep'inkarşısına çıkarak, Turna konusunda bundan sonra tek muhatabın kendisi olduğunu söyler. Şule'nin Turna'yı pavyona götürmesi pavyon patronunu sinirlendirdi. Bu esnada Turna'yı sormak üzere çocuk bürodan amir de pavyona geldi. Polisin gelmesi pavyon müşterisini kaçırdı. Patron bu zararı Cengiz'in ödemesini istedi. Cengiz'in ertesi güne kadar parayı hazır etmesi gerekliydi. Cengiz, bu durumu fırsata çevirerek Zeynep'ten büyük bir meblağ istedi. Turna'ya düzgün bir hayat kurmak için bu parayı kullanacakları bahanesini kullandı. Zeynep parayı bulmak için büyük bir mücadeleye girişti. Gönül para konusunda Zeynep'e yardımcı olmak istedi. Zeynep Gönül'deki paranın kaynağını öğrenince şok olur ve büyük tepki gösterdi. Sonunda kız kardeşlerinin yardımıyla, Cahide'yi kızdıracak bir yöntemle parayı buldu. Ancak Zeynep buluşma yerine geldiğinde Cengiz yoktu. Rıfat'ın evine giden Zeynep'i orada büyük bir sürpriz bekliyordu.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu