Hoşgeldiniz, Bugün 22.09.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

ANGELINA JOLIE, EMLAKÇI SEVGİLİ BULDU!

ANGELINA JOLIE, EMLAKÇI SEVGİLİ BULDU!
Habere Puan Ver : (5/10)
27 Mart 2018, 13:32

Brad Pitt'ten ayrılan Angelina Jolie, bir emlakçıyla aşk yaşamaya başladı...

Yaklaşık iki yıl önce Brad Pitt’ten ayrılan Angelina Jolie’nin sevgili bulduğu iddia edildi. 42 yaşındaki Oscar’lı oyuncunun bir emlak komisyoncusuyla birlikte olduğu söyleniyor.
 
Bir zamanlar Brangelina olarak anılan Brad Pitt ve Angeline Jolie'nin Bay ve Bayan Smith filminin setinde başlayan iş arkadaşlıkları aşka dönüşmüştü. Üç tane evlatlık üç tane de biyolojik çocuk sahibi olan çift, 2014'te evlenmiş ancak 2016'da yollarını ayırmaya karar verdiklerini açıklamıştı.
 
Jolie, bu kez yeni sevgilisiyle ilişkisini basına görünmeden yaşamak için özen gösteriyor. Jolie’nin “birisiyle görüştüğünü” söyleyen kaynaklar, yeni sevgiliyi “yakışıklı” ve “Jolie’ye göre daha yaşlı” olarak tarif ediyor.
 
Los Angeles’ta yaşamaya devam eden Jolie’nin zamanının çoğunu altı çocuğu Maddox (16), Zahara (13), Pax (14), Shiloh (11), ikizler Knox ve Vivienne (9) ile geçirdiği biliniyor.
 
Pitt ile boşanma davası halen süren Jolie, ayrılık sonrası zor bir dönem yaşadığını itiraf etmişti. Her ne kadar Jolie ve Pitt çiftinin yeniden bir araya gelmesi beklense de çiftin arkadaşları bunun asla gerçekleşmeyeceğini söylemişti.
 
Öte yandan Brad Pitt için de, yeniden eski eşi Jennifer Aniston’la birlikte olmaya başladığı söylentileri ortaya çıkmıştı.
Bu haber 6780 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.