Kültür ve Sanat

Amsterdam’da Baba Parası sürprizi!

Ahmet Kural, Murat Cemcir, Devrim Yakut, Yağmur Tanrısevsin ve Rasim Öztekin oynadığı Baba Parası filmi 1 Ocak itibariyle sinema salonlarında yer almaya başlamıştı. Filmde 70’li yılların sevilen şarkısı Para Parra Parrra şarkısı Manga’nın yorumu ile yeniden hayat bulmuş ve bir kez daha hatırlanmıştı.


UNUTULMAZ ŞARKIYI HEP BİRLİKTE SÖYLEDİLER! 

Alternatif rock’ın önemli temsilcilerinden olan Manga, önceki akşam Amsterdam’da bir konser verdi. Yurdışında yaşayan Manga hayranlarının akın ettiği konseri dinlemeye gidenler keyifli bir akşam yaşadı. Manga’nın sevenlerine bir de sürprizi vardı. Grup üyeleri sevilen şarkılarını seslendirdikten sonra Baba Parası’nda yeniden yorumladıkları Para Parra Parrra şarkısını söylemek için filmin başrol oyuncuları Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Yağmur Tansrısevsin’i sahneye davet etti. Alkışlar içinde sahneye çıkan ünlü oyuncular, mekanı dolduran müzikseverlerin de katılımıyla şarkıyı söyledi.

Öte yandan son filmleri Ailece Şaşkınız ile 1 haftada 1 milyondan fazla izleyiciyi sinema salonlarına çeken Ahmet Kural ve Murat Cemcir, Baba Parası filmi ile hüsrana uğradı. Kıbrıs’ta çekilen filmin ilk haftalık gişesi 493 bin oldu. Bu sonuçlarla Ahmet Kural ve Murat Cemcir, gişede yarı yarıya düşmüş oldu. Her filmleri merakla beklenen ve milyonları güldüren Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in bu başarısızlığının sebebinin olarak Ahmet Kural ve Sıla arasındaki dava olduğu düşünülüyor.

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu