Hoşgeldiniz, Bugün 25.09.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

AMİNE GÜLŞE’Yİ ÇILDIRTAN MESUT ÖZİL SORUSU!

AMİNE GÜLŞE’Yİ ÇILDIRTAN MESUT ÖZİL SORUSU!
Habere Puan Ver : (6/10)
29 Mart 2018, 22:21

Mesut Özil ile aşk yaşayan Amine Gülşe, özel hayatına dair samimi açıklamalarda bulundu...

Katıldığı bir davet sonrasında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan güzel oyuncu Amine Gülşe, Mesut Özil ile yaşadığı aşk hakkında samimi itiraflarda bulundu.

 

Güzel oyuncu, Mesut Özil ile beraberliklerinde her şeyin yolunda olduğunu söyledi. Kendisini tam bir aşk kadını olduğunu dile getiren Gülşe, “Mesut’la aramızdaki tek zorluk mesafeler ama aşk için her şeye değer. Ben iyi bir aşk kadınıyım, bu sebeple mesafeler zorluk çıkarsa da keyifli bir şekilde devam ediyoruz” dedi.

 

Amine Gülşe, Mesut Özil ile birlikte karşılıklı sürprizler yaparak ansızın İngiltere’ye gittiğini ve hatta Mesut’un da habersiz olarak İstanbul’a geldiğini söyledi. Bunun üzerine muhabirlerin “Ansızın sürpriz yaparken yanlış bir şeyle karşılaşmak hiç aklınıza gelmedi mi? Düşünün ki evde bir parti var ve ortalık yıkılıyor…” sorusu üzerine Amine Gülşe adeta neye uğradığını şaşırdı. Gülşe, “Yok artık! Neden böyle bir şey düşüneyim ki? Bence sen şu anda ortalığı karıştırmaya çalışıp, bir gündem çıkarmaya çalışıyorsun. Çok üzücü bir şey oldu şu an bu benim için… Aklımın ucundan asla geçmez böyle bir şey, her şey karşılıklı güvene dayalı güven olmazsa zaten ilişki olmaz” şeklinde yanıt verdi.

 

Sanki daha önce böyle bir manzarayla karşılaşmışa dönen Amine Gülşe’nin asılan suratı dikkatlerden kaçmadı.

 
Bu haber 6480 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.