Hoşgeldiniz, Bugün 21.05.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

ALİZE, EMRE KAYA İMZALI ‘KORKMALISIN’ İLE İDDİALI GELİYOR!..

ALİZE, EMRE KAYA İMZALI ‘KORKMALISIN’ İLE İDDİALI GELİYOR!..
Habere Puan Ver : (9/10)
24 Kasım 2016, 15:49

Müzikseverler İle Buluştu...

Türk pop müziğine yeni bir soluk getiren Alize, ‘Korkmalısın’isimli ilk single’ını müzikseverlerin beğenisine sundu. Sözü ve müziği Emre Kaya’ya, düzenlemesi Mert Ali İçelli’ye ait ‘Korkmalısın’, DMC etiketiyle  müzik marketlerde ve tüm dijital platformlarda yerini aldı.

 

Saint Joseph Fransız Lisesi’nin ardından Kadir Has Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olan Alize, hayallerinin peşinden gitmeyi tercih etti. Küçük yaşlardan itibaren Türkiye’nin en iyi hocalarından opera, şan ve bale dersi alan Alize, tutkuyla söylediği İngilizce, Fransızca ve Türkçe şarkılarıncoverları dijital platformlarda yayımlamasının ardından,Türkiye’nin yeni nesilde en çok tercih edilen söz yazarı, besteci ve yorumcularından Emre Kaya’nın ilgisini çekti.

 

 

Emre Kaya’nın Alize’nin sesi ve tavrını düşünerek sözünü yazıp bestelediği ‘Korkmalısın’la müzik dünyasına giriş yapan Alize’nin ilk klibide dijital platformlarda yayımlanmaya başladı. ‘Korkmalısın’ için PortaxeCelebra’da çekilen klibin yönetmenliğini Yüksel Torun, görüntü yönetmenliğini Aşkın Sağıroğlu, sanat yönetmenliğini ise Yavuz Özdel üstlendi.

 

İlk single çalışması ‘Korkmalısın’ın ardından hız kesmeden albüm çalışmaları için beste arayışına başlayan Alize, müzik piyasasında sağlam ve emin adımlarla ilerlemek, kalıcı olmak, duygularını aktarabileceği şarkılar söylemek istiyor.
Bu haber 1702 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.