Magazin

Akın Akınözü’nün merak uyandıran sevgilisi!

Hercai’nin Miran’ı Akın Akınözü, geçtiğimiz sezon başlayan dizi ile bir anda ülkenin en popüler oyuncularından biri haline gelmişti. Hercai’de Ebru Şahin ile başrolü paylaşan Akın Akınözü’nün popülerliğinin git gide artmasıyla özel hayatı da yakından takip edilmeye başlamıştı. Dizinin çekimleri için Mardin’de bulunan yakışıklı oyuncu, İstanbul’a geldiği dönemlerde sık sık 5 yıllık sevgilisi Sandra Pestemalciyan ile bir araya geliyor. Zaman zaman da Pestemalciyan da sevgilisi Akınözü için Mardin’e gidiyor.


Hercai’nin çekim arasını fırsat bilen Akın Akınözü, soluğu İstanbul’da aldı. Ünlü oyuncu, hafta sonu sevgilisi Sandra Pestemalciyan ile birlikte Nişantaşı’ndaydı. Birlikte alışveriş yapan çift, taksiye binerek oradan uzaklaştı.

Kim olduğu merak konusu olan Sandra Pestemalciyan, 24 yaşında. İstanbul Teknik Üniversitesi Ekonomi mezunu. 2012-2016 arasında New York’taki New Platz Üniversitesi’nde ekonomi okuyan Sandra bu sırada matematik üzerine eğitim gören Akın Akınözü ile tanıştı. Çift 7 yıldır birliktelik yaşıyor.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu