Magazin

Akın Akınözü’nden Hercai ve sevgilisi Sandra hakkında çarpıcı açıklamalar!

Hercai’nin Miran‘ı Akın Akınözü, geçtiğimiz günlerde sevgilisi Sandra Pestemalciyan ile Etiler’de bir mekanda yemek yemiş ve çıkışta kendisini bekleyen muhabirlere hiçbir şey söylemeyerek mekanı arka kapıdan terk etmişti. Önceki gün Akınözü‘nü gören gazeteciler ünlü oyuncuya bu durumu sordu. Akınözü, “Gecenin o vaktinde çok da konuşmak istemedik. Özel bir anımızdı, bir de hayatımıza devam etmek istedik. İstanbul’da çekimlerimiz vardı ve Mardin’e dönecektim. Kısıtlı zamanda kız arkadaşımla zaman geçirmek istedim.” yanıtını verdi.


5 yıllık sevgilisi Sandra Pestemalciyan ile evleneceği konuşulan yakışıklı oyuncu, konu hakkında “Öyle haberler çıktı ama henüz böyle bir durum yok. İlişki çok güzel gidiyor, tadını çıkarıyoruz. Her şey yolunda.” şeklinde konuştu.

Akın Akınözü‘ne “Halkın gözünde star olduğunuzu düşünüyor musunuz?” sorusu da yöneltildi. Ünlü oyuncu “Starlık ne demek? Ben elimden geldiğince, en iyi şekilde oyunculuk yapmaya çalışan bir bireyim. İşimi en iyi şekilde yapmaya çalışıyorum.” ifadelerini kullandı. Hedeflerinden de bahseden Akınözü, “Hercai gibi güzel bir proje yakaladım. Kendimi ifade edebileceğim bir alan buldum. İnşallah bundan sonra daha da ilerleterek, daha yüksek verimle ifade ederek projelerime devam ederim. İnşallah yurt dışına da açılabilirim.” dedi.

Geçtiğimiz aylarda Hercai dizisinin ekibiyle Cannes‘a giden Akınözü “Hercai, yurt dışında da çok izleniyor. Ciddi bir kitleye ulaşmış durumda. Bu durum da bize gurur veriyor. Çok keyifliydi.” açıklamasında bulundu. Ünlü oyuncu, sinemada olup olmayacağının sorulması üzerine ise “Yok bir proje ama inşallah içimize sinen, inandığım bir yönetmenle bir sinema filmi yapabilirim.” cevabını verdi.

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu