Magazin

Akın Akınözü’den Sandra’ya evlilik teklifi!

Hercai’nin Miran’ı Akın Akınözü, geçtiğimiz sezon başlayan dizi ile bir anda ülkenin en popüler oyuncularından biri haline gelmişti. Hercai’de Ebru Şahin ile başrolü paylaşan Akın Akınözü’nün popülerliğinin git gide artmasıyla özel hayatı da yakından takip edilmeye başlamıştı. Dizinin çekimleri için Mardin’de bulunan yakışıklı oyuncu, İstanbul’a geldiği dönemlerde sık sık 5 yıllık sevgilisi Sandra Pestemalciyan ile bir araya geliyor. Çift geçtiğimiz aylarda ilk kez yan yana görüntülenmiş ve bu karelerin basında yer almasının ardından da birçok kez birlikte kameralara yansımıştı.


YAZA DÜĞÜN VAR! 

Akın Akınözü’nün, 7 yıl önce Amerika’da eğitim gördüğü dönemde tanıştığı ve 5 yıldır birlikte olduğu sevgilisi Sandra Pestemalciyan’a çıktıkları Fransa tatili sırasında evlenme teklifi ettiği öne sürüldü. Teklif karşısında çok sevinen Pestemalciyan, Akınözü’ne ‘Evet’ yanıtını verdi. Ünlü çiftin yaz düğünü yapmak istedikleri ve temmuz ayında evlenecekleri de konuşulanlar arasında… Sandra Pestemalciyan’ın Akın Akınözü’nün annesi Özlem Akınözü ile arasının bir hayli iyi olduğu biliniyor. Aralarından su sızmayan Özlem Akınözü ve Sandra Pestemalciyan birlikte sosyal sorumluluk projelerinde yer alıyor.

‘Arkadaşlar İyidir’ isimli gençlik dizisi ile oyunculuk kariyerine adım atan Akın Akınözü, dizinin erken final yapmasının ardından Payitaht Abdülhamid dizisinde Ömer karakterine hayat vermişti. Bir süre Aslan Ailem dizisinde de oynayan Akın Akınözü, ekran ömrü kısa süreli olan dizilerden sonra asıl yıldızının parladığı Hercai dizisinde oynamaya başladı. Hercai dizisi sayesinde ünü ülke sınırlarını aşan Akın Akınözü, bir anda en çok merak edilen ve takip edilen oyunculardan biri haline gelmişti.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu