Magazin

Akın Akınözü ve Sandra Pestemalciyan’ın arasını açan ünlü isim kim?

Akın Akınözü’nün, eski Beşiktaşlı Dusko Tosic‘in eşi Jelena Karleusa‘ya olan hayranlığı nedeniyle Sandra Pestemalciyan ile ilişkisinde kriz çıktığı iddia edildi. Bir Sırp yayın organının iddiasına göre; Sırbistan‘da yayınlanan İmkansız Aşk dizisindeki rolüyle en popüler Türk oyuncu olan Akın Akınözü, Jelena Karleusa hayranlığı nedeniyle Pestemalciyan ile sorun yaşıyor.


EVİ TERK ETTİ!

6 yıldır birlikte olan Akın Akınözü ve Sandra Pestemalciyan’ın Jelena Karleusa yüzünden kavga ettiği konuşuluyor. Akınözü‘nün sürekli olarak Jelena Karleusa‘nın fotoğraflarına ve videolarına baktığı belirtilen haberde yine Jelena Karleusa videoları izlediği bir anda sevgilisine yakalandığı iddia edildi. Jelena‘nın Instagram‘ından çıkamadığı aktarılan oyuncuyu gören sevgilisinin bundan çok rahatsız olduğu ve eşyalarını alıp evi terk ettiği belirtildi.

BARIŞTILAR! 

Boşanacakları konuşulan Beşiktaş‘ın eski futbolcusu Dusco Tosic ve eşi Jelena Karleusa evliliklerine bir şans daha vermişti. 2008 yılında dünyaevine giren ve geçtiğimiz yıl çıkan ihanet iddialarının ardından evlerini ayıran Tosic ve Karleusa yeniden bir araya gelmişti. Eşi için kesenin ağzını açan yıldız futbolcu, Jelena‘ya barışma hediyesi olarak Sırbistan‘da dört banyo, sekiz oda, sauna ve yüzme havuzlu bir villa almıştı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu