AİLECEK ŞAŞKINIZ FİLMİNE COŞKULU GALA! - Magazinn.com
Hoşgeldiniz, Bugün 15.08.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

AİLECEK ŞAŞKINIZ FİLMİNE COŞKULU GALA!

AİLECEK ŞAŞKINIZ FİLMİNE COŞKULU GALA!
Habere Puan Ver : (10/10)
28 Şubat 2018, 20:25

Başrollerinde Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in yer aldığı Ailecek Şaşkınız filminin galası düzenlendi...

Başrollerinde Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in yer aldığı Ailecek Şaşkınız filminin galası gerçekleşti.

2 Mart’ta vizyona girecek olan ve başrollerinde ekranların en komik ikilisi olan Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in yer aldığı Ailecek Şaşkınız filminin galası yapıldı. Galaya ilk olarak, ünlü komedyen Yavuz Seçkin katıldı. Seçkin, “Ahmet ve Murat harika işlere imza atıyor. İnsanları ağlatmak kolaydır fakat güldürmek oldukça zordur. Bizim çocuklar işlerini layıkıyla yerine getiriyor. Ben bu filmde kahkaha krizine gireceğimize inanıyorum” dedi.

 

GALAYA YILDIZ YAĞMURU

 

Ailecek Şaşkınız filminin galasına adeta yıldız yağdı. Geceye, Engin Altan Düzyatan, Müge Boz, Togan Gökbakar, Ruhi Sarı, Çetin Altay, Kerem Cem, Şinasi Yurtsever, İbrahim Büyükak, Burak Satıbol, Wilma Elles, Ezgi Mola, Rasim Öztekin, Hayrettin ve Nevra Serezli gibi birbirinden ünlü isimler katıldı.

 

 

Galada yaşananlar dakika dakika magazinn.com'da takip edebilirsiniz. Bizi takip etmeye devam edin...

 

FİLM HAKKINDA;

Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in yeni filmi Ailecek Şaşkınız 2 Mart 2018’de TR 40 33 Productions yapımcılığında vizyona girecek. Selçuk Aydemir’in yazıp yönettiği, Gökhan Tiryaki’nin görüntü yönetmenliğini üstlendiği filmde babasının şirketinin başına geçerek CEO’luk görevini üstlenen Ferhat (Ahmet Kural) ve onun çocukluk arkadaşı, şirketin finans müdürü Gökhan (Murat Cemcir) 7’den 70’e herkesin izleyebileceği sıcacık bir aile komedisiyle sinemaseverlerle buluşacak.
Bu haber 8592 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.